Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Nagrać Film


MATEJ88WB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam w tym poradniku przedstawie wam jak nagrywać film za pomocą programu Fraps 2.7.2

 

1. pobieramy Fraps 2.7.2

 

Downloads Fraps:

http://www.speedyshare.com/files/23164089/Fraps_2.7.2_Cracked.exe

Skan:

http://www.virustotal.com/pl/analisis/bae59f58bffd6a819cc0053e599371f48779ad4d82929e4fcfe96ecb384d2e39-1275508698

2.po pobraniu instalujemy dany program

 

3.gdy juz go zainstalowaliśmy odpalamy Frapsa

 

4. po odpaleniu wybiramy Movies ktore sie znajduje na gorze

34qs1eq.jpg

 

 

5.Następnie gdy wybrałeś juz Movies klikamy na Change i wybieramy gdzie ma sie zapisać nasz film

2utkwnk.jpg

 

 

 

6. gdy juz wybraliśmy gdzie ma się zapisać nasz film wybieramy za pomocą jakiego przycisku ustawiamy Start i Koniec filmu w okienku ktore będzie zaznaczone na ss ja przykładowo dałem F8

143ktj8.jpg

 

 

 

7.gdy wybraliśmy jakim przyciskiem odpalamy nasz film wybieramy Half-size oraz 60 fps ktore będzie zaznaczone na ss

2i0t45g.jpg

 

 

 

8. następnie odpalamy daną grę np Metin2

 

9. wchodzimy w gre

 

10. klikamy ten przycisk co ustawiliśmy na START

 

11.Tym samym przyciskiem wyłączamy film

 

12. Następnie klikamy View w ktorym pokaże nam sie nagrany film

4tjziv.jpg

 

13. na koniec cieszymy sie nagranym filmem

 

 

POMOGŁEM?? DAJ - I 5 !!!

ZAPRASZAM NA TEAM SPEAK3 !!

 

IP: 178.63.154.35

Port: 9987

 

DARMOWE KANAŁY DLA WSZYSTKICH ORAZ POSZUKUJEMY SERVER ADMINÓW !!

Opublikowano

A W KTORYM MAM TAKIE COS NAPISAC??

ZAPRASZAM NA TEAM SPEAK3 !!

 

IP: 178.63.154.35

Port: 9987

 

DARMOWE KANAŁY DLA WSZYSTKICH ORAZ POSZUKUJEMY SERVER ADMINÓW !!

Opublikowano

W dziale media były już o tym 3 poradniki...

A po za tym to jest skopiowane gdyż kiedyś... dawno temu na forum o CS'ie widziałem identyczny poradnik...

Starałeś się... Nie udało się...

 

Będę obiektywny i nie dam ani - ani + ...

Pozdro

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...