Skocz do zawartości
  • 0

Podpięcie subdomeny do hostingu OVH

Pytanie

Witam,

mam pewien problem z podpięciem jednej z subdomen do mojego hostingu OVH. Otóż posiadam domenę xyz.pl, która jest używana przez firmę A i chciałbym podpiąć jej subdomenę abc.xyz.pl do hostingu OVH. Wykonuje wszystkie zadania w sposób prawidłowy. DNS są odpowiednio przypisane, wartości TXT w celu weryfikacji również. Ogólnie mówiąc wszystko zrobione jest tak jak powinno, lecz pojawia się problem. Pojawia się cały czas komunikat "Strona nie została zainstalowana". Dodam, że domena jest utrzymywana na OVH ale przez innego klienta.

Co ciekawe, posiadam drugą domenę qwe.pl na innym hostingu. Podpiąłem ją w ten sam sposób do hostingu OVH. Zrobiłem subdomenę abc.qwe.pl, powpisywałem wszystkie wartości A/AAAA/TXT i wszystko działa. Po wpisaniu abc.qwe.pl przenosi na stronę docelową. 

Trochę tak jakby własny system OVH nie pozwalał zweryfikować subdomeny, którą w praktyce sami hostują. 

Jestem ciekaw czy ktoś już miał taki przypadek i może wie, jak go rozwiązać. Oczywiście będę dzwonił do BOK ale mamy weekend i może w jakiś sposób od strony klienta, idzie to rozwiązać.

Dziękuję za wszelkie sugestie i porady. 

2 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Domen się nie hostuje, mają swoje NS'y to fakt.
Pokaż konfiguracje serwerów DNS u siebie i konfiguracje rekordów na OVH.
Poleca puścić domenę przez CloudFlare, dodatkowo masz ochrone AntyDDOS i darmowy SSL oraz przyjemniejszą konfiguracje.

• 0

Problem wynikał po stronie weryfikacji przez system OVH. Konfiguracja domeny była poprawna i po kontakcie z BOK, trzeba było ją podpiąć ręcznie. 

Dziękuję za poradę.

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...