Skocz do zawartości

plugin na dodtakowe jedzenie

Polecane posty

czy zna ktos plugin który dodaje jedzenie inne niż mamy teraz chodzi mi np o kebaba czy pizze na 1.16.5 lub jakby plugin zmieniał teksturki jedzenia co mamy teraz chodzi mi głownie żeby był kebab i pizza

6 godzin temu, AJMPROINSZTR napisał:

items adder - [KLIK]

tylko jest jeden problem zainstalowałem to i nie działa jak wpisuje /itemsadder:emoji to pisze ze komenda jest niepoprawna wgrałem tez do tego lightapi protocolib i lonellibs zgodnie z poradnikiem na yt i nie działa 

10 godzin temu, very-nice napisał:

tylko jest jeden problem zainstalowałem to i nie działa jak wpisuje /itemsadder:emoji to pisze ze komenda jest niepoprawna wgrałem tez do tego lightapi protocolib i lonellibs zgodnie z poradnikiem na yt i nie działa 

a z kąd masz plugin kupiłeś czy crack

13 godzin temu, very-nice napisał:

Pewnie pobrałeś wirusa z blackspigota 👏

3 godziny temu, Helios1993 napisał:

Pewnie pobrałeś wirusa z blackspigota 👏

strzał w dziesiatke 

a nie znasz jakiegos innego niz itemadder na jedzenie może to byc jakis texture pack

chodzi mi tylko o pizze i kebab i może jakies napoje

Żaden plugin nie jest potrzebny, wystarczy zrobić resourcepacka z użyciem custom model data.

25 minut temu, Helios1993 napisał:

Żaden plugin nie jest potrzebny, wystarczy zrobić resourcepacka z użyciem custom model data.

pobrałem autorski plugin narazie tylko na kebaba 

''temat do zamkniecia''

3 godziny temu, Helios1993 napisał:

tylko teraz widze że jest jeden problem z tym texturepack autorskim (pomylka to nie jest plugin a recourpack) i wgrywam plik zip z texturepack  do dropbox i tam towrze link i wklejam go w serwer properties w recourpack= i ten link i jak wchodz na serwer to pokazuje sie że sie pobiera ale nic sie nie zmienia nie wiesz może dlaczego tak jest?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...