Skocz do zawartości

[S6E3+][Exp x20-50] Marvel Mu START 01.05.2021 GODZ 23:59

Polecane posty

Server Information

marvelmu-min.jpg

Versión: Season 6 Ep 3 Plus!

Experience: 20x (normal), 5x (master)

Max Level: Lv. 400

Reset: 10 Reset

Reset Point: 200

Spots: 5/6 mobs

Mana pots: Pack x30

MU Helper: Lv. 10

Medals: Items +6 ~ +9

Weekly Castle Siege

All Classes Create Lv. 1

PC Limit IP: 10 Accounts per HWID/IP

Server Located: Canada

WebSite: https://marvelmu.com/

Special Features

Premium Antihack - Off-Level System + Helper - Reconnect System - Auto-Party - Balance PvP - Starter Package - Play 2 Win

Serwer nie mój, publikuję bo zostałem o to poproszony.  Ostatnio nie ma za wiele fajnych serwerów z tym sezonem a ten zapowiada się nieźle, dlatego serdecznie zapraszam. Serwer postawiony w Kanadzie i dlatego taki dziwny czas startu.. Więcej info na stronce serwera.

Edytowano przez iiyamaxl

• iiyamaxl zmienił tytuł tematu [S6E3+][Exp x20-50] Marvel Mu START 01.05.2021 GODZ 23:59

Jutro wolne a wiec moge zobaczyc co to za serwer  czyli polnoc nas wita

Edytowano przez Koniq

Bardzo fajny serwer. Cały czas online ok 650+ osób. Już w grze w opcjach postaci można sobie ustawić interface jaki nam najbardziej się podoba tzn są chyba z wszystkich sezonów - super opcja. Polacy grają ale spotkałem na razie garstkę. Zapraszam do gry. Max level na razie coś ok 315.

1 godzinę temu, iiyamaxl napisał:

Cały czas online ok 650+ osób. 

Tak, bo 80% to second chary. Limit postaci na IP 10 i gdzie tu jest hard, jak to jest zrobione tylko pod farme? Miałbyć exp 50, jest 20. Ogólnie jak ktoś ma czas i zabawe w kilka kont to pewnie serwer przypadnie do gustu. Mnie osobiście już się nie chcę gonić topki grając 1 kontem. Przy quescie  na zmianę klasy nie pobiera zenów, wystarczy mieć wymaganą kwotę. Powodzenia.

1 godzinę temu, PchorInzynier napisał:

Tak, bo 80% to second chary. Limit postaci na IP 10 i gdzie tu jest hard, jak to jest zrobione tylko pod farme? Miałbyć exp 50, jest 20. Ogólnie jak ktoś ma czas i zabawe w kilka kont to pewnie serwer przypadnie do gustu. Mnie osobiście już się nie chcę gonić topki grając 1 kontem. Przy quescie  na zmianę klasy nie pobiera zenów, wystarczy mieć wymaganą kwotę. Powodzenia.

Exp jest dynamiczny a poza tym powiem tak:  Niektórym nigdy nie dogodzisz, zawsze znajdą coś , żeby ponarzekać to taka polska cecha narodowa..

40 minut temu, iiyamaxl napisał:

Exp jest dynamiczny a poza tym powiem tak:  Niektórym nigdy nie dogodzisz, zawsze znajdą coś , żeby ponarzekać to taka polska cecha narodowa..

Wiesz co, nie chodzi tutaj o jakiekolwiek narzekanie. Grając 18 lat w MU miałem okazję grać na różnych serwerach i zauważ, że na starych wersjach (0,97d itp) nie było możliwości "zamulania" innymi charami żeby zbierały jwl itp. Nie było helperów, a serwery były full. Przez ostatnie 2 lata sprawdzałem zarówno PL i RU serwery. Na Naszych serwerach jest taka lipa, że jak coś powstaje to mało graczy, a na ruskich serwach gra się toczy, póki się nowy serwer nie odpali.

Wracając do tego co napisałeś, to że jest 650 osób online to jest nie prawda, bo tyle jest postaci online. Osób jest 4-5 razy mniej, więc nie wprowadzaj w błąd. Jak na serwer z expem x20 i 10 resami po 200 pkt to szału w ustawieniach nie ma, niczym ten serwer nie wyróżnia się od innych. Patrz ustawienia OldSquad (bez EE, mega zrobionym DS, Break Pointami, handlem w markecie, gdzie każdy jwl na wagę złota itd.) lub FinalMU (Questy, Sklepy, cała otoczka jakby się grało w inną grę, ale to dalej MU), gdzie serwery są zrobione z pomysłem.

PS. To jest tylko moja opinia, kto chce to zagra. Życzę jak najwięcej rodaków na serwie i stworzenia mocnej gildii, a także żeby czas w grze nie był straconym. Ja poczekam na coś innego. Pozdrawiam 😉

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...