Skocz do zawartości

Poprawne działanie 3 monitorów

Polecane posty

Cześć , przychodze do was z pytaniem nie wiem czy banalnym lecz ostatnio nad tym myśle .

Ogólnie przymierzam się do zakupu 3 monitora który będzie miał te 244 hz i mam rozkmine , moja karta graficzna (gtx1050 ti) ma  3 porty DVI ( podłączony monitor 60hz) HDMI (podłączony monitor 75hz) oraz DisplayPort do którego będe chciał podłączyć ten monitor 244 hz . Pytanie brzmi tak : Czy wszystko będzie działało poprawnie współgrało ze sobą  itd , bo pamiętam że miałem problem ze znalezieniem monitora kiedy pierwszy raz podłączałem 2 monitor , system go nie wykrywał więc stąd moje wątpiwości . Mam też pytanie odnośnie czy hz będą poprawnie się wyświetlać (tam gdzie monitor ma 244 hz będą 244hz , a w innych będzie wartość danych monitorów ) i czy jest jakiś program/da się jakoś sprawdzić hz wyświetlane na monitorze w czasie rzeczywistym (tak jak pokazują się np . fps w grach )? 

Mam nadzieje że mniej więcej dobrze wytłumaczyłem moje zapytanie i nie będziecie mieli problemów ze zrozumieniem treści, z góry dzięki :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...