Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poradnik Binka - Oddzielenie Cache od Source [Syfiaste Pliki / Video]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć i tak musiałem zrobić u siebie, to zdecydowałem że nagram od razu poradnik dla osób którzy nie ogarniają.

Forum co prawda trochę martwe ale może je odnowimy 😄


Cache są to zbędne pliki które można zawsze od razu usunąć przy np. przenoszeniu bądź robieniu kopii zapasowej - Sam source waży 6mb, gdzie cache po kompilacji waży aż 1GB +/-
Dziś pokażę wam na filmie oddzielenie tego wszystkiego aby łatwiej posługiwać się w tym programie i nie marnować czasu na notepad++ bo za każdym razem gdy szukamy jednej frazy we wszystkich plikach, wpierdala się ten nieszczęsny cache i przeszkadza w wyszukiwaniu source.

 

~Wersja Visual Studio - Nie ma znaczenia - Wszędzie jest tak samo.

 

Rzeczy potrzebne które od razu będą dostępne do skopiowania

 

General

 

..\..\BinkaCzekaNaTwojDotyk/
..\..\CacheMuchomor\$(ProjectName)\Distribute\

 

Precompiled Headers

 

..\..\CacheMuchomor\$(ProjectName)\Distribute/$(ProjectName).pch

 

Output Files

 

..\..\CacheMuchomor\$(ProjectName)\Distribute/
..\..\CacheMuchomor\$(ProjectName)\Distribute/
..\..\CacheMuchomor\$(ProjectName)\Distribute/$(TargetName).pdb

 

 

Jeżeli zaznaczymy debuga robimy tak samo tylko z takimi frazami:

 

..\..\BinkaCzekaNaTwojDotyk/
..\..\CacheMuchomor\$(ProjectName)\Debug\


..\..\CacheMuchomor\$(ProjectName)\Debug/$(ProjectName).pch


..\..\CacheMuchomor\$(ProjectName)\Debug/
..\..\CacheMuchomor\$(ProjectName)\Debug/
..\..\CacheMuchomor\$(ProjectName)\Debug/$(TargetName).pdb

 

Rób wszystko jak na Video:

 

Życie to fabuła. Przestałem bać się wyborów, bo i tak tylko wspomnienia zostają.

https://grzyb.ovh

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...