Skocz do zawartości

Usuwanie działek nieaktywnych graczy

Polecane posty

Szukając pluginu na działki do serwera typowo survival znalazłem plugin Protection Stones [ https://www.spigotmc.org/resources/protectionstones-updated-for-1-13-1-16-wg7.61797/ ] w kilku tematach był on podawany nawet w sytuacji, w której ktoś chciał działki, które usuwałyby się po nieaktywności gracza przez x czasu. Tutaj pojawił się problem, bo ile bym nie szukał w configu tak po prostu nie widzę takiej opcji, a gdy wyszukiwałem jak to zrobić nigdzie nie było takiego tematu. Jeśli takowy natomiast był byłbym wdzięczny za podlinkowanie 😄

Możesz w tym pluginie utworzyć opłaty za działki na czas kiedy ktoś nie opłaci zostanie usunięta po czasie. (Jak by wynajem.) 

MPCForum Bner (3).png

1 minutę temu, RybekPL napisał:

Możesz w tym pluginie utworzyć opłaty za działki na czas kiedy ktoś nie opłaci zostanie usunięta po czasie. (Jak by wynajem.) 

Wynajem właśnie widziałem, ale to działa na zasadzie wystawiania działki na sprzedaż a wolałbym by bez ingerencji administracji gracze mogliby tworzyć swoje działki i bez owej ingerencji byłyby im usuwane.
+Na serverze nie planuje mieć jako takiej ekonomii.
Mam plugin Placeholder API i wydawało mi się ze bedzie opcja by odliczyło ze danego gracza nie było ileś dni, po czym działka by znikała dając innym dostęp do niej

Ja obecnie widziałem na jednym serwerze że gracz dostaje działkę w kit a następnie stawia ją i opłaca aby była ważna na dłużej.

MPCForum Bner (3).png

Znalazłem rozwiązanie mojego problemu! Nie widziałem opcji czyszczenia działek po upłynięciu x dni, ponieważ takowa linijka nie znajdowala się ot, tak w configu.
Ustawianie czasu, po jakim działki zostaną usunięte mozna zrobic komendą: 
/ps admin cleanup remove (aby usuwać) | disown (aby sprawić by działka była niczyja) [ilość dni] 

Temat do zamknięcia

Edytowano przez KapiKrol
Osobiste rozwiazanie problemu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...