Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer rozłącza co jakiś czas wszystkich graczy online


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, od pewnego czasu borykam się z problemem "rozłączania graczy z serwera". Od czasu do czasu, zwykle co parę godzin wszyscy gracze online na serwerze zostają z niego wyrzuceni. Serwer działą na wersji 1.16.5 purpur, a jako bungeecord używam waterfalla

 

Gracze gdy są rozłączani z serwera dostają taki komunikat: The server you were previosly on went down, you have been connected to a fallback server

W logach bungeecorda znajdziemy spam rozłączenień z serwera, czyli nic co nam się przyda.

W logach głównego serwera (purpur 1.16) zauważyłem również spam rozłączeń z serwera, lecz wyglądających trochę inaczej.

<nick_Gracza> lost connection: Disconnected

Wszyscy gracze są rozłączania w przeciągu 3-4 sekund

Może ktoś "crashuje" serwer? A może to jest wina jakiegoś pluginu?

Bardzo, ale to bardzo, bardzo będę wdzięczny, jeżeli ktoś zdoła mi pomóc w tej sprawie. Z góry dziękuję za pomoc.
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...