Skocz do zawartości

Hosting

Polecane posty

Jaki jest najlepszy hosting minecraft zakładając że będzie 100 graczy na raz + pierdyliard pluginów

VPS nie robie . VPS nie potrafie wole nie ryzykować

https://bloom.host/, performance+ 12gb (3 wątki procesora ryzen 9 5950x) raczej sobie poradzi.

• 2 tygodni później...
7 minut temu, AJMPROINSZTR napisał:

akurat lubie ten hosting ale nie na 100 graczy

dlaczego nie ma na 100 graczy, 12 gb i git

mi nie zacięło nigdy itemshop 100% konfiguracji, łatwo podpiąć i kupić domenę, jak chcesz zrobić lobby i pare serwerów to jest bardzo prosto, silniki można wgrywać każde, ja mam lobby i nic nie wywala, pisze że tam jest procesor xeon ale pisze że jest ryzen i w sumie lepiej, jest we Francji i jest niski ping (można w Polsce ale różnicy nie będzie)  Każdy kto ma tam server poleca

Edytowano przez Rudek2010

5 minut temu, Rudek2010 napisał:

dlaczego nie ma na 100 graczy, 12 gb i git

mi nie zacięło nigdy itemshop 100% konfiguracji, łatwo podpiąć i kupić domenę, jak chcesz zrobić lobby i pare serwerów to jest bardzo prosto, silniki można wgrywać każde, ja mam lobby i nic nie wywala, pisze że tam jest procesor xeon ale pisze że jest ryzen i w sumie lepiej, jest we Francji i jest niski ping (można w Polsce ale różnicy nie będzie)  Każdy kto ma tam server poleca

A CZY HEJTOWAŁEM TYLKO NAPISAŁEM ZE NIE NA 100 OSOB I PIERDYRIALD PLUGINÓW

1 minutę temu, AJMPROINSZTR napisał:

A CZY HEJTOWAŁEM TYLKO NAPISAŁEM ZE NIE NA 100 OSOB I PIERDYRIALD PLUGINÓW

a ja nie mówię że hejtujesz po prostu mówię że 100 ludzi i plierdyliard pluginów u mnie wytrzymuje i że nie zacina

11 godzin temu, Rudek2010 napisał:

titanaxe

To gówno nawet 30 graczy nie utrzyma.

8 godzin temu, Rudek2010 napisał:

pisze że jest ryzen

Nie, na titanscamie jest śmieciowy xeon, którego w każdym pakiecie dostajesz mały procent jednego rdzenia.

8 godzin temu, Rudek2010 napisał:

Każdy kto ma tam server poleca

Nie znam ani jednej osoby polecającej titanaxa, która miała z nim styczność przy więcej niż 30 graczach. Miałem na nim serwer lata temu, były lagi przy ok. 10 graczach (wtedy jeszcze zbyt dużo nie wiedziałem, więc serwer jakoś bardzo dobrze skonfigurowany nie był). Robiłem serwery dla kilku osób na tym gównie od 2019, każdy z tych serwerów wysypywał się przy 30 graczach (a przy 40 graczach tpsy spadały do 5-10). Wystarczy się wczytać w docsy żeby wiedzieć, że jest to oszustwo. Gwarantowanej pamięci ram w każdym pakiecie masz 256mb, a procent jednego rdzenia słabego procesora zależny jest od zakupionego pakietu (w przypadku najdroższego pakietu (32gb ramu) dostajesz tylko 50% jednego rdzenia, a nawet tego ramu tyle nie dostajesz).

12 godzin temu, Helios1993 napisał:

To gówno nawet 30 graczy nie utrzyma.

Nie, na titanscamie jest śmieciowy xeon, którego w każdym pakiecie dostajesz mały procent jednego rdzenia.

Nie znam ani jednej osoby polecającej titanaxa, która miała z nim styczność przy więcej niż 30 graczach. Miałem na nim serwer lata temu, były lagi przy ok. 10 graczach (wtedy jeszcze zbyt dużo nie wiedziałem, więc serwer jakoś bardzo dobrze skonfigurowany nie był). Robiłem serwery dla kilku osób na tym gównie od 2019, każdy z tych serwerów wysypywał się przy 30 graczach (a przy 40 graczach tpsy spadały do 5-10). Wystarczy się wczytać w docsy żeby wiedzieć, że jest to oszustwo. Gwarantowanej pamięci ram w każdym pakiecie masz 256mb, a procent jednego rdzenia słabego procesora zależny jest od zakupionego pakietu (w przypadku najdroższego pakietu (32gb ramu) dostajesz tylko 50% jednego rdzenia, a nawet tego ramu tyle nie dostajesz).

Ja, miałem 40 graczy jednocześnie i nie restartował nigdy, piszą że xeon a jak plugin na spradzanie to adm pokazuje

31 minut temu, Rudek2010 napisał:

Ja, miałem 40 graczy jednocześnie i nie restartował nigdy

Więc pewnie miałeś serwer na jakiejś prehistorycznej wersji, która ma więcej błędów niż funkcji. Np. taka 1.8 to nawet połowa całego Minecrafta nie jest, więc oczywistym jest, że będzie ciągnęła dużo mniej zasobów.

32 minuty temu, Rudek2010 napisał:

piszą że xeon a jak plugin na spradzanie to adm pokazuje

Pisz po Polsku.

1 minutę temu, Helios1993 napisał:

Więc pewnie miałeś serwer na jakiejś prehistorycznej wersji, która ma więcej błędów niż funkcji. Np. taka 1.8 to nawet połowa całego Minecrafta nie jest, więc oczywistym jest, że będzie ciągnęła dużo mniej zasobów.

Pisz po Polsku.

Miałem 1.16.5

16 minut temu, Rudek2010 napisał:

Miałem 1.16.5

Więc albo zamknięty świat bez entity, albo były ogromne lagi, albo mi tu coś kłamiesz. Tak mały procent jednego rdzenia tak słabego procesora nie jest w stanie utrzymać tylu graczy bez lagów. Uwierzę ci jeśli mi pokażesz timingi z tymi 40 graczami.

4 minuty temu, Helios1993 napisał:

Więc albo zamknięty świat bez entity, albo były ogromne lagi, albo mi tu coś kłamiesz. Tak mały procent jednego rdzenia tak słabego procesora nie jest w stanie utrzymać tylu graczy bez lagów. Uwierzę ci jeśli mi pokażesz timingi z tymi 40 graczami.

z entity normalny z wszystkimi pluginami nawet na 2 gb miałem

59 minut temu, Rudek2010 napisał:

z entity normalny z wszystkimi pluginami nawet na 2 gb miałem

Po co w ogóle to robisz? Okłamujesz innych żeby stracili pieniądze... Za takie celowe wprowadzanie w błąd możesz bana wyrwać.

nie kłamie było 20 pluginów

1 minutę temu, Helios1993 napisał:

Po co w ogóle to robisz? Okłamujesz innych żeby stracili pieniądze... Za takie celowe wprowadzanie w błąd możesz bana wyrwać.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...