Skocz do zawartości

Nie mogę wejść na serwer mając włączone mody

Polecane posty

Dzień dobry

Od ponad tygodnia nie mogę wejść na swój serwer minecraft, jest on hostowany przez craftserve i jest to wersja droższa za 60zł. Wcześniej na serwer wchodziłem bez problemu, jednak samo z siebie nagle się zepsuło i gdy próbuję dołączyć pokazuje mi się to: Nie udało się połączyć z serwerem Craftserve.pl - wydajny hosting Minecraft! Testuj za darmo 24h!. Tak jakby w ogóle nie wykrywało IP tego serwera, oczywiście serwer istnieje i działa, moi koledzy na nim grają a ja jako jedyny nie mogę wejść na modyfikacjach. Proszę pomóżcie!!! Czy to jest przez silnik? Posiadam silniki Bukkit i Spigot. A serwer je st na Spigocie 1.16.5. Wszystkie mody są na wersję 1.16.5 i jak mówiłem wcześniej serwer działał i nagle przestał.

Minecraft_ 1.16.5 22.04.2021 21_32_58.png

Minecraft_ 1.16.5 22.04.2021 21_33_05.png

• 2 tygodni później...
Dnia 22.04.2021 o 21:33, SnaikiYT napisał:

Dzień dobry

Od ponad tygodnia nie mogę wejść na swój serwer minecraft, jest on hostowany przez craftserve i jest to wersja droższa za 60zł. Wcześniej na serwer wchodziłem bez problemu, jednak samo z siebie nagle się zepsuło i gdy próbuję dołączyć pokazuje mi się to: Nie udało się połączyć z serwerem Craftserve.pl - wydajny hosting Minecraft! Testuj za darmo 24h!. Tak jakby w ogóle nie wykrywało IP tego serwera, oczywiście serwer istnieje i działa, moi koledzy na nim grają a ja jako jedyny nie mogę wejść na modyfikacjach. Proszę pomóżcie!!! Czy to jest przez silnik? Posiadam silniki Bukkit i Spigot. A serwer je st na Spigocie 1.16.5. Wszystkie mody są na wersję 1.16.5 i jak mówiłem wcześniej serwer działał i nagle przestał.

Minecraft_ 1.16.5 22.04.2021 21_32_58.png

Minecraft_ 1.16.5 22.04.2021 21_33_05.png

ale masz server na spigocie a nie na forgu/fabricu to po co ci mody?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...