Skocz do zawartości

Zasponsoruje serwer metin2

Polecane posty

Witam, chciałbym dać ofertę odnośnie sponsoringu serwerów gier! Każda oferta sponsoringu jest spisywana na umowie i jej okres trwania to od 6 mc - 5 lat w zależności od projektu i dogadania się. Jestem w stanie zasponsorować prywatne serwery gier w dosłownie każdej grze.

OFERTA:
METIN2 - od 10 do 15 tysięcy (w zależności jak rozbudowany serwer)

OCZEKUJE:
- Skończone 18 lat
- Posiadania konta bankowego
- Skończone pliki serwerowe w przynajmniej 70%

UMOWA:
Okres trwania umowy jest do dogadania się jednak minimalny czas trwania to 6mc a maksymalny 5 lat.
Umowa nie będzie zawierała jakiejś dużej ilości punktów. Najważniejszy punkty, które Was będą interesować umowy wypisze poniżej:
- X czasu na oddanie pieniędzy (np. podpisujemy umowę na 2 lata to musi mi ta osoba kasę włożona w projekt oddać w przeciągu np. 6 miesięcy) 
- % zarobków z serwera (z racji tego, ze oczekuje zwrotów kosztów finansowania to myślę, ze % jaki będę chciał z zarobków to miedzy 10 a 30% wg. skali miesięcznej)
- W przypadku zerwania umowy z którejś strony należy się odszkodowanie w wysokości dwukrotności finansowania. 

P.S.
Jeżeli znajda się jakiejś grajki co będą pisać z projektami jeszcze nie skończonymi i będą chciały walki robić by tylko zarobić to odradzam bo tez w umowie będzie punkt zapisany odnośnie tego.

Po podpisaniu umowy, przelewam środki na konto bankowe.

Discord: Axelit#3128

Edytowano przez Homelo
ten dział służy tylko do ofert z metina, poprawione

• Homelo zmienił tytuł tematu Zasponsoruje serwer metin2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...