Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Umie ktoś napisać plugin lub wytłumaczyć jak napisać do logowania?


SmoczyCień

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chodzi o to że robię swój serwer minecraft i poszukuje osoby która, albo wytłumaczyła by mi jak napisać taki plugin jak ja chcę, albo by mi napisała.

Logowanie >> Aby się zarejestrować użyj komendy /register <hasło> <hasło>
Logowanie >> Aby się zalogować użyj komendy /login <hasło>

Logowanie >> Zalogowano pomyślnie!

Logowanie >> Błędne hasło!

I jeszcze nie wiem, jakim programem można napisać taki plugin, bo eclipse coś mi nie działa, a jak tłumaczą na YT to ja i tak nie rozumiem.

Opublikowano

Ale po co pisać skoro takie pluginy są darmowe w internecie? Prefix i wiadomość zwykle można ustawić w configu.


Za to aby ktoś napisał ci plugin raczej będziesz musiał zapłacić...

 Chcesz coś?
 Pisz pv lub na Discordzie!

Pomagam z Minecraftem
oraz Discordem
 JEŚLI POMOGŁEM KLIKNIJ SERDUSZKO OBOK MOJEGO POSTU ❤️

Opublikowano

Tak jak kolega wyżej wspomniał, za darmo to ci nikt raczej nie napisze. Są pluginy np. authme, dostępne za darmo w internecie. żebyś  ty napisał samemu to czekałoby cię raczej trochę nauki, bo skoro nie rozumiesz co na yt mówili to raczej nie miałeś z tym styczności ;d

Opublikowano

loginsecurity jest głupi bo nwm za bardzo jak zmienić żeby nie było effectu oślepiania gdy się logujesz i nie wiem jak zrobić żeby pokazywało /register <haslo <haslo>, bo pokazuje register <haslo> a authme, to mógłbyś podać linka bo widziałem kilka pluginów na necie o tej nazwie?

Opublikowano
2 minuty temu, SmoczyCień napisał:

loginsecurity jest głupi bo nwm za bardzo jak zmienić żeby nie było effectu oślepiania gdy się logujesz i nie wiem jak zrobić żeby pokazywało /register <haslo <haslo>, bo pokazuje register <haslo> a authme, to mógłbyś podać linka bo widziałem kilka pluginów na necie o tej nazwie?

LoginSecurity posiada błędy m.in. znikania EQ

 

github.com/AuthMe/AuthMeReloaded/releases/tag/5.6.0-beta2

Opublikowano

mam jeszcze pytanie:
Bo chciałem sobie pobrać jakiś plugin na GUI no i pobrałem ChestCommands i jak napisałem swój własny item to dałem /cc reload wszytsko pomyślnie zapisane, a item mi się nie wyświetla w menu i nie wiem co zrobić.

Tak wygląda ten cały plugin gdzie trzeba edytować żeby dać swój item do GUI:

######################
#+                  +#
#   MENU SETTINGS    #
#+                  +#
######################

menu-settings:

  # REQUIRED
  # Appears as the title of the menu.
  name: '&6Lokacje'

  # REQUIRED
  # The number of rows in the menu.
  rows: 5

  # OPTIONAL
  # Set which commands a player can execute to open the menu.
  commands:
  - 'menu'

  # OPTIONAL
  # How frequently the menu will be refreshed, in seconds.
  # Useful if you have placeholders in icon descriptions.
  auto-refresh: 5

  # OPTIONAL
  # These actions will be executed when the menu is opened.
  # Supports all the icon action types.
  open-actions:
  - 'tell: &eOtworzyłeś menu.'

  # OPTIONAL
  # The menu will open only when right-clicking with a compass.
  open-with-item:
    material: compass
    left-click: false
    right-click: true


######################
#+                  +#
#       ICONS        #
#+                  +#
######################


Spawn:
COMMAND: 'warps spawn'
NAME: '&6Spawn'
LORE:
- '&1&lTELEPORTACJA &9&lNA &3&lSPAWN'
ICON-ITEM: golden_apple
KEEP-OPEN: true
POSITION-X: 5

POSITION-Y: 2

I to co zaznaczyłem na czerwono to to napisałem, a pisałem z YT i im działało a mi nie 😞

Nie napisałem nowego tematu bo coś nmg :(((

Opublikowano

ChestCommands nie jest naj sposobem do robienia gui, najlepiej je zrobić w skrypcie (potrzebna wiedza + plugin skript) lub w pluginie Command Panels

 Chcesz coś?
 Pisz pv lub na Discordzie!

Pomagam z Minecraftem
oraz Discordem
 JEŚLI POMOGŁEM KLIKNIJ SERDUSZKO OBOK MOJEGO POSTU ❤️

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...