Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Po dołączeniu na serwer hamachi jest w voidzie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem.

Grałem z bratem przez hamachi na serwerze na modach i tak grałem i grałem wszystko działało.

Po 2 dniach wchodząc na serwer mam tkz. Voida

Wszystko działało a teraz nie działa nie wiem co mam robić. Robiliśmy serwer na czystym mc i jak ja robiłem to nie mógł dołączyć on, a jak robił serwer on to nie mogłem dołączyć ja.

Jego kolega może dołączyć na modach i na czystym mc. Tak samo Brat może iść na inny serwer hamachi w mc i działa mu wszystko.

Co mam zrobić? próbowałem wszystkiego i nic.

Pragnę zaznaczyć że mam lepsze wyniki na speedtest niż jego kolega gdyby ktoś pytał o internet. (nie wiem czy tak samo stabilny)

Opublikowano
12 godzin temu, Danielowiak napisał:

Witam, mam problem.

Grałem z bratem przez hamachi na serwerze na modach i tak grałem i grałem wszystko działało.

Po 2 dniach wchodząc na serwer mam tkz. Voida

Wszystko działało a teraz nie działa nie wiem co mam robić. Robiliśmy serwer na czystym mc i jak ja robiłem to nie mógł dołączyć on, a jak robił serwer on to nie mogłem dołączyć ja.

Jego kolega może dołączyć na modach i na czystym mc. Tak samo Brat może iść na inny serwer hamachi w mc i działa mu wszystko.

Co mam zrobić? próbowałem wszystkiego i nic.

Pragnę zaznaczyć że mam lepsze wyniki na speedtest niż jego kolega gdyby ktoś pytał o internet. (nie wiem czy tak samo stabilny)

 

Zamiast hamachi spróbujcie użyć RadminVPN, hamachi ma często błąd z tunelem. 😉

  • sk8erace1 zmienił(a) tytuł na Nie mogę dołączyć do serwera hamachi
Opublikowano
18 godzin temu, Danielowiak napisał:

To samo, właśnie dziś pobrałem RadminVPN - szyfrowanie i nagle rozłączono

panel sterowania / system i zabepieczenia /  zapora windows defender / włącz wyłącz zaporę windows defender i wszystko wyłącz

Opublikowano

Wyłączone kompletnie wszystko co tylko może być. Tak jak mówiłem. Działało wszystko i z dnia na dzień przestało a nie przywracałem zapory po skończonej gierce.

  • sk8erace1 zmienił(a) tytuł na Po dołączeniu na serwer hamachi jest w voidzie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...