Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ProtectionStones działki dla vipów i graczy


MarkuseQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam 

jak zrobić za pomocą pluginu ProtectionStones dzialki dla graczy oddzielnie i dla vipów odzielnie oraz jak zrobic zeby gracz nie mogl postawic dzialki dla vipa oraz gdy uzywa ktos /kit gracz to dostawal dzialke

Opublikowano

protectionstones.limit.<nr>

protectionstones.limit.<block>.<nr>

 

Aby zrobić w kitach możesz dodać  do kitów komędę /ps get lub zrób to przez /cleatekit

 

 

MPCForum Baner (4).png

Opublikowano

nie rozumiem jak mam zrobic  w  protectionstones.limit.<nr> protectionstones.limit.<block>.<nr> mógłbyś wyjaśnić ? załóżmy ze dzialka vip ma id 1 a gracza id 2 
i jak zeby nie mogl gracz dzialki vip postawic 

Opublikowano

Zalezy to ile masz bloków .toml jesli jeden no to

 

protectionstones.limit.2 <- Ilość działek

protectionstones.limit.block1.2 <- Nazwa configu bloku oraz ilość ile może gracz posiadać działek.

Osoba miejąca tą permisję będzie miała 2 działki.

Jeśli chodzi o block1 to zależy ile masz bloków w configu może być też block2 

 

MPCForum Baner (4).png

Opublikowano

protectionstones.limit.block1.2 czyli to dac do vipa ? 
bo mam block1 i block 2 i block2 jest dla vipa i nie chce zeby gracz mogl postawic dzialke vipa cn jak to zrobic 

Opublikowano

Tak, Jeśli masz jeden blok w configu to robisz takie coś

 

Gracz

protectionstones.limit.block1.1

 

Vip

protectionstones.limit.block1.2

 

A jeśli masz dwa bloki to

 

Gracz

protectionstones.limit.block1.1

 

Vip

protectionstones.limit.block2.1

Ja mam 3 bloki i każdy to jeden blok może ranga wziąść ale maja większą powierzchnie.

 

image.png

 

MPCForum Baner (4).png

Opublikowano

no załóżmy że mam 3 bloki gracza1 vipa2 i svipa3

protectionstones.limit.gracz1.1 - wszyscy

protectionstones.limit.vip2.1 - vipy i svipy

protectionstones.limit.svip3.1 - svipy 

jesli tak to tyle bedzie

 

Opublikowano

Będzie mógł bo będzie właścicielem starej działki gracza i teraźniejszej vip czyli jest właścicielem dwóch ii będzie mógł połączyć.

 

MPCForum Baner (4).png

Opublikowano

gracz 
  - protectionstones.limit.gracz
    - protectionstones.limit.1
    - -protectionstones.limit.vip
    - -protectionstones.limit.svip
vip
    - protectionstones.limit.2
    - protectionstones.limit.vip
    - -protectionstones.limit.svip

Opublikowano

Dla gracza dodaj 

protectionstones.limit.gracz1.1

protectionstones.limit.1

 

Dla vip

protectionstones.limit.vip1.1

protectionstones.limit.1

 

itp

 

 

 

MPCForum Baner (4).png

Opublikowano

Jeśli się nie mylę to poniższa linijka jest od ustawienia permisji danego bloku, który gracz może postawić. (Trzeba ustawić w każdym pliku bloku)

 

    # Extra permission required to place this specific protection block (you still need protectionstones.create)
    # Also applies to /ps get (you still need protectionstones.get)
    # '' for no extra permission
    permission = ''

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...