Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer po jakimś czasie się wyłącza i wyświetla dziwną wiadomość


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam jeden problem z moim serwerem. Po jakimś czasie po załadowaniu serwer się zatrzymuje, i wyświetla się taka wiadomość: 

 

Thread-2 WARN Unable to register Log4j shutdown hook because JVM is shutting down. Using SimpleLogger

 

Jak naprawić ten błąd?

Opublikowano
3 godziny temu, llkt napisał:

Masz wgrane jakies pluginy ?

Wersja 1.16.1: AdvancedBan, AuctionHouse, BlockParticles, ChestCommands, EssentialsX, EssentialsXchat, EssentialsXspawn, FriendsSpigot, HolographicDisplays, HolographicExtension, HolographicPlaceholders, IridiumSkyblock, JobsReborn, JumpPads, LaggRemover, LuckPerms, Matrix, Multiverse-Core, Multiverse-Inventories, Multiverse-Portals, OpeNLogin, PlaceholderAPI, ServerListPlus, ServerNPC, SkBee, SkinRestorer, Skript, SuperLobbyDeluxe, TAB, Ultimate Economy, Vault, ViaVersion, ProtocolLIB, WorldEdit, WorldGuard, SkQuery

3 godziny temu, RybekPL napisał:

Pokaż wiecej logów

 

https://www.mediafire.com/file/43gndxkvry6wvcw/Logi.zip/file

  • sk8erace1 zmienił(a) tytuł na Serwer po jakimś czasie się wyłącza i wyświetla dziwną wiadomość

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...