Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Błąd Baza/Strona


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Coś nie łączy czasami z bazą danych MySQL <_<

Radze nie rób w takiej sytuacji reje tylko sam konta zakladaj.

Takie moje zdanie, a i poco double post ? Nie bd raportowal ale pewnie bd warn

WIELKI RELOAD USERA XXSYRIUSZXX

DAWAJ MINUSY BIJEMY DO 2K !!!!

NAWET ZA NIC PROSZE !!!

Opublikowano

Spopi czy tak ciężki jest język angielski?

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Ktoś najprawdopodobniej zna login konta mysql i bez użytecznie hasła wpisuje blokując Ci reje i rank korzystające z mysql.

userbarek.png

www.perfectmt2.pl          

Opublikowano

Coś nie łączy czasami z bazą danych MySQL <_<

Radze nie rób w takiej sytuacji reje tylko sam konta zakladaj.

Takie moje zdanie, a i poco double post ? Nie bd raportowal ale pewnie bd warn

Jaki warn skoro minęły 24h.

Spopi czy tak ciężki jest język angielski?

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Ktoś najprawdopodobniej zna login konta mysql i bez użytecznie hasła wpisuje blokując Ci reje i rank korzystające z mysql.

Nazwę usera zmieniałem parę razy.

02758850976702993171.png
Opublikowano

muhehe, zostales sam, a nawet ang. nie znasz, powodzenia ;*

Pooooczekaj, jako, ze 'musze' pomagac to ci podpowiem cos: unblock with 'mysqladmin flush-hosts' :)

9.png

userbarwb.png
Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

@Sui

 

Napisał w 1 poście że tak odblokowywał sobie flush'em ale nie pomyślał żeby zwiększyć limit prób/błędów mysql... Więcej nie podpowiem ^^...

userbarek.png

www.perfectmt2.pl          

Opublikowano (edytowane)

Ciii, on sie nie skapnie, ze musi znalezc my.cnf i skopiowac go do /etc :) A potem go edytowac ^^

 

@down, druga opcja :D

Edytowane przez SuicideRlz

9.png

userbarwb.png
Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Buehh sui... po ch.. nazwę pliku podawałeś i tak by sam nie doszedł...

Teraz po googluje i znajdzie chyba że jest kompletnym tłumokiem...

userbarek.png

www.perfectmt2.pl          

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...