Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poradnik] Nie Umiesz Poradzić Sobie Z Serwerem? Zajrzyj


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W tym poradniku Opisze jak się obsługiwać lub edytować pliki serwerowe od Raina albo jak stworzyć serwer

Edycja Questa:

Tu opisze jak z edytować questa

Potrzebne PLIKI(Do Stworzenia Strony):

CMS by KomputeroManiaK:

 

 

XAMPP:

 

 

Ten Handlarz Bronią akurat u mnie ma 5 opcji Broń na 0 lvl

15 25 45 55 65 tzn można to edytować opisze to niżej

 

Takiego Questa na handlarzy można znaleść w plikach by profizocker94 lub od axeldaw

 

Logujemy się do ftp:

 

i wchodzimy do /usr/rain/channel/share_data/locale/hongkong/quest/object

i szukamy id handlarza u mnie to będzie

NP to będzie 9001 czyli handlarz bronią:

 

npc . open_shop ( 6181 ) say ( "Hier findest du alle Waffen ab Lvl 0." )

 

i naprzykład

 

"Hier findest du alle Waffen ab Lvl 0."

 

zamieniamy na:

 

"Broń od 1 lvl"

 

łatwe tak? i tak robimy z innymi plikami!

 

Instalacja Serwera:

Opisałem w moim poradniku który znajduję się Tutaj

 

Tworzenie Strony Internetowej:

Najlepiej zapoznać się z php css javascript itd itp i grafiką

 

ale np można ściągnąć gotowca takiego jak cms komputeromaniaka!!!!

 

Potrzebujemy do tego Xampaa:

 

Instalujemy go na dysku C

 

kiedy go zainstalujemy wchodzimy do folderu HTDOCS i wklejamy tam skrypt strony tzn rejestracje

 

jak macie jakaś łatwą to wchodzimy do config

i all zmieniamy dane na swojego serwera

 

a jak komputeromaniaka to instalacja jest prosta

 

ale najpierw trzeba włączyć w Panelu Xaamp APACHE I MYSQL Obok jest takie coś jak start klikacie na to

 

GG może być włączone ale programy które to blokują np skype trzeba wyłaczyć po ponownym uruchomieniu APACHE i MYSQL można włączyć Skype!

 

Instalujemy Strone

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Host: x.x.x.100

Login: root (Domyślne)

hasło: mcncc.com ( domyślne)

czy stworzyć nowy IS (tak)

Dalej

Dalej

Wpisujemy login i hasło do logowania sie panelu

dalej

dalej

wypełniamy Nazwe Strony slogan i opis

Dalej

Gotowe

Skrypt zainstalowany pomyślnie

 

i all powinno śmigać

 

UWAGA ( ABY STRONA ŚMIGAŁA SZYBKO W VPC NALEŻY WPISAĆ

To jest ukryta treść, proszę

 

Kiedy zainstalujemy all powinno być OK!!

 

UWAGA!!!!!!!! WYMAGANE ON SERWER!!!! inaczej się nie bedzie dało

Jak wgrać coś przez ftp np Item_proto:

 

A więc tak Potrzebujemy WINSCP lub Core FTP Lite

Logujemy się na ftp

 

wchodzimy do /var/db/mysql/player/

Wypakujemy jakieś ściągnietę

i wrzucamy do player

 

wchodzimy do vpc

 

wpisujemy

To jest ukryta treść, proszę

potem wchodzimy do navicata naprawiamy zmodyfikowane tabelki i włączamy Serwer

włala właśnie masz nowe sklepy lub lepszy exp na serwie...

 

 

Kiedy coś sobie przypomnę Edytuje Temat i napisze to!!!

 

Uwaga nie zamykać Może się komuś przydać!!!

 

 

 

Pomogłem daj +

Opublikowano

Nie wiem po co to...

Jest wiele poradników i one o wiele bardziej pomagają a ten twój temat to zbiór streszczeń tych poradników...

Ja sam jednak wole użyć opcji "szukaj" i znaleźć oryginalny poradnik lepiej wytłumaczony niż wszystko w jednym w dwóch punktach...

Mi nie pomogło! I wg. mnie nie przydatne... Ale to tylko moja opinia, bo innym mogło się przydać :D

S7 = Almanach... 4 eVer :D

Klasa: Ninja

Profesja: Dagger

Królestwo: Jinno

Level: 50+

Nick: PowahOfBanan

 

 

 

Jak nie wiesz co dać to może pomoże to że... zbieram -!

Opublikowano

Nie umiesz poradzić sobie z serverem -> myślałem że to oznacza ogarnianie noobków (konsola GM <- ta od Bambuska nie dziala mi prawidlowo) a tu kolejny, żenujący, powtarzający się tut...

57199140501148694665.png

Opublikowano

Nie podoba mi sie,

POCO

PO CO TO ZROBIŁEŚ?

ŻAL

NIE POTRZEBNE TO JEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pełno jest nobów.

MASAKRA!

ŻEŹŹŹXNIA!

Przecież normalnie jest tyle poradników

- . -

GMT2

www.gmt3.xup.pl

Oraz

www.gmt2.cba.pl

UWAGA

Jeżeli tam wejdziesz, zostaniesz tak oszołomiony serwerem, że już z niego nie wyjdziesz....

Kilka Zdań O Serwerze?

Serwer ma już bardzo długą historie...

Całkowity czas jaki już posiada to 2 lata.

Jedynie miał odstępy, tzn. raz na długi czas

był OFF przez 1 miesiąc z powodów technicznych.

Graczom serwer się podoba, bynajmniej tak piszą...

Ja, jako [GA] przyznam iż większość czasu spędzam

pracując na serwerze niż grając na serwerze, jedynie

organizuje eventy graczom.

Polecam gorąco i Zapraszam do gry! :).

 

Opublikowano

heh POCO MI PISZESZ TEGO KOMENTA?!??~!?!

 

ZAL CO ZA IDIOTA ŻENADA Z CIEBIE !!!! JAK JUŻ SĄ TAKIE PORADNIKI TO NIECH MOD TO USUNIE A NIE MA TO W DUPIE

 

 

a ty dziecko jakiś psychiczny jesteś że takie bezsensowne nie na temat komenty piszesz ;/

 

 

O_o

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...