Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dead by Daylight nie włącza się przez Steam


DrFatHobbit123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, pomoże mi ktoś bo mam taki problem, że jak włączam grę przez steama (kupioną) to po ekranie startowym mi sie wyłącza a jak włączam bezpośrednio z folredy instalacyjnego (.exe) to mi sie odpala bez problemów? Może chodzi o tego AntyCheat'a (Easy AntyCheat) bo jak przez steama włączam tą grę to mi sie włącza a jak włączam z forderu to od razu mi sie gra odpala ale grac nie mogę bo muszę uruchomic przez steama... No nie mam już siły do tej gry... Dodam, że próbowałem robić spójnośc plików, sterowniki aktualizowałem do grafiki i nic nie daje... Dodam też że zaczęły sie problemy z tą grą po zainstalowaniu jej 2 raz bo za pierwszym razem jak zainstalwoałem to działała, potem usunąłem i ostatnio znowu zainstalowałem i problemy... P.S Nie mam żadnych cheatów ani cracków ani botów na kompie, wirusów tez nie mam. Dzięki za każdą pomoc.

Mój sprzęt:
AMD Ryzen 5 3600k
RX 590 Armor OC 8gb
16gb ram ddr4 3200mhz 

  • pannikodem zmienił(a) tytuł na Dead by Daylight nie włącza się przez Steam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...