-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
Endriex
Endriex
Witam,
Moje specyfikacje:
Procesor: Intel Core i5-2310
Karta: AMD Radeon RX 580
System: Win7
RAM: kość HyperX Fury 2x 8gb
Dyski:
SSD: ADATA SU800
HDD: Toshiba HDWD110
Problem jest następujący.
Kiedy uruchamiam większość gier, które są poniekąd bardziej wymagające okno działa może przez kilkanaście do kilkudziesięciu sekund następnie samoczynnie się wyłącza. Problem mam na tym głównie przy GTA, gdzie zamyka mi okno od razu przy ładowaniu, oraz w Euro Truck Simulator 2, gdzie jeszcze do gry wejdę, ale nie wczyta mi np. tekstur, natomiast np. w War Thunder mam cykliczne lagowanie (chwile chodzi normalnie a po chwili zawiecha w stylu mocniejszego lagu na sekunde może mniej, co denerwuje przy celowaniu np na myśliwcach). Wcześniej z tym nie miałem problemów a komputer chodzi na tych podzespołach już pół roku, bo go upgrejdowałem przy okazji z wymianą pasty na procesorze. Sam problem pojawił się od niedawna zaledwie może jakiś tydzień temu i nie mam już tak naprawdę pomysłów do wykorzystania.
- Aktualizowałem wszystkie sterowniki w tym przede wszystkim karty graficznej
- Przeinstalowywałem 1 lub 2 gry
- Restartowałem kompa
- Wyjąłem, przeczyściłem i włożyłem kartę spowrotem.
Mam też prawie pełne dyski, jednak mają jakieś 10-20% przestrzeni wolnej
Jeżeli ma ktoś jakieś pomysły inne i skuteczne prosiłbym o pomoc :)
0 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.