Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomoc ze zmienieniem komendy do logowania LogIT


freku_123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie czy istnieje możliwość zmienienia komendy do logowania w pluginie LogIT jeśli tak to prosiłbym o wytłumaczenie jak zmienić to.

 

Szybką odpowiedź bardzo cenie.

 

Opublikowano

polecam przenieść się na najnowszą wersje 1.16.4 😉

Jak żelazo kuje żelazo, tak brat wykuwa brata.  ~SENSEI WU

Opublikowano

Nie używaj logita, to jeden z gorszych pluginów na logowanie. Zamień go na authmereloaded. Zalecam też przejść na wersję 1.16.4 z silnikiem tuinity. Komendę w authmereloaded zmienisz w pliku plugin.yml, dodając alias.

Opublikowano

ale możesz przecież użyć pluginu, który przywróci stare pvp zresztą serwer 1.8 nie zbyt popularne, a mimo wszystko lepiej korzystać z nowszych wersji tak jak napisał powyżej helios1993, aby przejść na tuinity 1.16.4

Jak żelazo kuje żelazo, tak brat wykuwa brata.  ~SENSEI WU

Opublikowano
47 minut temu, freku_123 napisał:

jest to server pvp wiec

Tym bardziej przejdź na najnowszą wersję, stary system walki do najlepszych nie należy.

Opublikowano

Tak jak koledzy wyżej, tak i ja polecam przejście na najnowszą wersję na silniku tuinity - jest to fork papera, jest bardziej zoptymalizowany.

 

Tak samo, proponuję zmianę LogIT na AuthMe, ponieważ LogIT jest jednym z najgorszych, jak nawet nie najgorszym pluginem na logowanie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...