Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z używaniem dużej ilości RAMu przez serwer


wkizi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przy 4 graczach zuzucie ramu to okolo 6gb mam takie pluginy  AuthMe, AutoMessage*, BetterRTP, CoreProtect, CustomMessages*, Essentials, EssentialsChat, EssentialsSpawn, Geyser-Bukkit*, LibsDisguises, LuckPerms, PlotSquared, ProtectionStones, ProtocolLib, ShopChest, Shopkeepers, SkinsRestorer, Skript, SQLibrary*, StackMob, TAB, Vault, ViaBackwards, ViaVersion, WorldBorder, WorldEdit, WorldGuard.

po uzyciu /memory pisz takie cos

 

 Aktywny od: 4 godzin 48 minut 16 sekund
[22:10:58 INFO]: Aktualne TPS = 20
[22:10:58 INFO]: Maksymalna pamięć: 8 154 MB
[22:10:58 INFO]: Alokowana pamięć: 8 154 MB
[22:10:58 INFO]: Wolna pamięć: 3 893 MB
[22:10:58 INFO]: World "world": 1 666 chunki, 574 istoty, 234 byty bloków.
[22:10:58 INFO]: Nether "world_nether": 529 chunki, 227 istoty, 26 byty bloków.
[22:10:58 INFO]: The End "world_the_end": 529 chunki, 10 istoty, 0 byty bloków.

 

boje sie bo ram dochodzi do konca, heelp

  • Biter. zmienił(a) tytuł na Server zuzywa bardzo duzo ramu przy malej ilosci osob!
Opublikowano

Wpisywałeś komendę /reload? Jest znana z zawalania ramu i powodowania problemów z działaniem pluginów. Jeśli nie, możliwe, że jakiś plugin ma wyciek pamięci. Zapisz gdzieś wszystkie pluginy i usuwaj po jednym, restartując za każdym razem serwer do czasu gdy zużycie ramu będzie normalne (ok. 600 mb). Zacząłbym od tych mniej znanych.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. Wykonaj timings w celu wykazania wtyczki powodującej nadmierne zużycie RAM. Wynik możesz podesłać prywatną wiadomością, postaram się pomóc Ci zlokalizować problem.

  • AlexsanderARG zmienił(a) tytuł na Problem z używaniem dużej ilości RAMu przez serwer

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...