Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić by po wejściu na serwer znajdować się na lobby?


VVilczu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie.
Potrzebuję porady jak ustawić by po wejściu na świat inny niż lobby znaleźć się w miejscu gdzie się skończyło ostatnio.

Wersja: 1.14.4 Paper
Pluginy:
Multiverse: Core,Inventories,Portals; EssentialsX, LoginSecurity

Opublikowano
1 godzinę temu, VVilczu napisał:

AuthMe uniemożliwia mi odpalenie serwera :c

Bo starą wersję pobierasz, weź tą z jenkinsa.

 

14 godzin temu, VVilczu napisał:

Potrzebuję porady jak ustawić by po wejściu na świat inny niż lobby znaleźć się w miejscu gdzie się skończyło ostatnio.

Nie rób sieci serwerów multiversem, to najgorsze co można zrobić. Zamiast tego, połącz kilka serwerów za pomocą velocity, na necie jest dużo poradników jak to zrobić.

 

14 godzin temu, VVilczu napisał:

Wersja: 1.14.4 Paper

Zalecam przejście na 1.16.3 tuinity, ta wersja jest o wiele lepiej zoptymalizowana i jest w niej więcej rzeczy.

Opublikowano

Jeśli jakiś plugin nie jest na najnowszą wersję to znaczy, że jest porzucony przez autora i nie powinno się go używać na żadnej wersji. 1.14 to najgorszej zoptymalizowana wersja. Najważniejsze pluginy są na 1.16.3.

  • Biter. zmienił(a) tytuł na Jak zrobić by po wejściu na serwer znajdować się na lobby?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...