Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ktoś ma jakiś fajny plugin Anty X-ray


rudypoprosturudy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niewiem czy oto chodzi ale masz tu:

 

Zmiana tła w notepad++

Krok 1. W n++ wchodzimy w zakładkę Ustawienia, później Konfigurator Stylów: ...

Krok 2. Kolor czcionki wybierz jaki ci się podoba (W moim przypadku biały) i z tłem zrób to samo (w moim przypadku czarny): ...

Krok 3. Zatwierdź dwie opcje widoczne na screenie i gotowe!

 

MPCForum Baner (4).png

Opublikowano

Oglądnij ten poradnik, może pomoże ci zapoznać się z podstawami notepad++

 

 

Jak żelazo kuje żelazo, tak brat wykuwa brata.  ~SENSEI WU

Opublikowano

Nie używaj pluginów typu oreannouncer, x-ray jest całkowicie blokowany w silnikach paper i tuinity (bardziej polecam ten drugi). Zalecam też zmianę wersji na 1.16.3.

Opublikowano
22 minuty temu, Helios1993 napisał:

Nie używaj pluginów typu oreannouncer, x-ray jest całkowicie blokowany w silnikach paper i tuinity (bardziej polecam ten drugi). Zalecam też zmianę wersji na 1.16.3.

A czemu niby nie używać. Jakoś kolega używa i nic mu się nie dzieje a ma 60-90 osób dziennie na serwerze. Ale mogę się zgodzić z tobą jeśli ktoś ma słabą maszynkę.

 

MPCForum Baner (4).png

Opublikowano
Przed chwilą, RybekPL napisał:

A czemu niby nie używać. Jakoś kolega używa i nic mu się nie dzieje a ma 60-90 osób dziennie na serwerze. Ale mogę się zgodzić z tobą jeśli ktoś ma słabą maszynkę.

Po co takie powiadamiania skoro x-ray można całkowicie zablokować bez żadnych pluginów?

Opublikowano
3 minuty temu, Helios1993 napisał:

Po co takie powiadamiania skoro x-ray można całkowicie zablokować bez żadnych pluginów?

Niech ci będzie ale ja się nie zgodzę że można go zablokować.

 

Zawsze da się ominąć.

 

MPCForum Baner (4).png

Opublikowano
17 minut temu, RybekPL napisał:

Niech ci będzie ale ja się nie zgodzę że można go zablokować.

Do zajrzyj do pliku paper.yml. Tego anty x-raya nie da się obejść po odpowiednim skonfigurowaniu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...