Skocz do zawartości

[1.12.2.-1.16.2.][RPG] Brave New World


Polecane posty

Drodzy Gracze!
Nowy Wspaniały Świat znowu online! Zapraszam w nasze skromne, acz gościnne progi!

 

Nazwa serwera: Brave New World
Adres: s608455.csrv.pl
Silnik: Spigot 1.12.2.
Dopuszczalne wersje klienta: 1.12.2. - 1.16.2.

 

Nieustraszeni Śmiałkowie!
Przybywajcie zasiedlić dziewiczy Nowy Wspaniały Świat. Zwiedzajcie nowe piękne biomy, rozwijajcie umiejętności swojej postaci, rozwijajcie cywilizację od najprymitywniejszych czasów, stawcie czoło znanym i nowym, ale jeszcze trudniejszym potworom, twórzcie osady i państwa, a przede wszystkim - bawcie się dobrze!
SPRÓBUJE WIELU - PRZETRWAJĄ NAJLEPSI!


DnmmxVf.png


Co oferujemy?


    Wymagający poziom trudności

Masz dość serwerów, na których po 15minutach grania masz żelazną zbroję, po kilku godzinach diamentową, a po kilku dniach zabijasz Smoka Kresu? Oczekujesz od gry większych wyzwań? Jesteś we właściwym miejscu!

Pohamuj swe chęci podboju świata, gdyż na początku Twym przeciwnikiem będzie zwykły głód. Czynności wykonywane w grze są męczące i wymagają pożywienia. Nie licz na żadne wyposażenie startowe. Nie zaznasz ciepłego posiłku w ustach przez dłuższy czas. Surowe mięso czy ścierwo wyszarpane z zombie, którym normalnie się gardzi, będzie Twoim smakołykiem!

Wrogie potwory nie dadzą Ci spokojnie przemierzać świata, a w nocy będziesz chować się po zatęchłych norach, by tylko Cię nie dopadły. Minie znaczny czas, zanim będziesz w stanie zdobyć broń, z którą dasz radę stawić im czoła. Oprócz znanych Ci klasycznych stworów napotkasz nowe kreatury, których z czasem stworzymy coraz więcej.

Nie możesz beztrosko szastać swoim życiem, gdyż duża liczba zgonów zahamuje rozwój Twej postaci!


    Oryginalny system umiejętności

Przenosisz się do nowego dziewiczego świata i zaczynasz nową cywilizację. Masz ze sobą swoje pracowite ręce i wiedzę przyniesioną ze swojego świata. Czy potrafisz wykonać najprostsze czynności, z których w realnym świecie wyręczają Cię inni albo nawet maszyny? Czy zbudujesz dom, zrobisz wygodne łóżko lub ubranie? Czy wiesz, co możesz zjeść i jak te rośliny uprawiać? Czy przygotujesz sobie posiłek w warunkach polowych?

Również i Twoja postać w grze musi się tego nauczyć. Budowanie, wydobywanie surowców, wytwarzanie potrzebnych przedmiotów czy używanie niektórych z nich wymagają wprawy. Możesz rozwijać swoją postać poświęcając doświadczenie i wykonując zadania w grze.

nsgRjAR.png

 


    Osadnictwo

W Nowym Wspaniałym Świecie możesz żyć jako koczownik lub zamieszkać w osadzie. System osadnictwa bazuje na znanym i lubianym pluginie Towny, chociaż zmodyfikowaliśmy wiele jego zasad. Towny oferuje podział osady na prywatne działki, łączenie osad w państwa, wojny między państwami i wiele innych. U nas korzystanie z tych funkcji wymaga specjalnych umiejętności, co stwarza dodatkowe możliwości rozwoju Twej postaci (patrz wyżej).


    Ekonomia

Serwer posiada oryginalny system ekonomii.
Zapomnij o oklepanych "admin-shopach", które skupują towar w nieskończoność, Gracze produkują pieniądze ze śmieci, a pieniądz traci jakąkolwiek wartość.

U zarania nowej cywilizacji na BNW pieniądze nie istnieją. Mechanizm gry umożliwia jednak ich wytwarzanie przez Graczy zarządzających państwami i posiadających odpowiednią umiejętność przerabiania złota i szmaragdów na monety. Władcy zdecydują, ile pieniędzy będzie na rynku, a właściciele sklepów sami będą ustalać ceny. Zero ingerencji administracji w wolny rynek!


    Walka i wojny

Jak na surwiwal przystało, walka między Graczami jest dozwolona wszędzie poza spawnem i okolicą. Nie ma innego miejsca, w którym możesz czuć się w pełni bezpiecznie. To Twoje zadanie, by utrudnić niezaufanym osobom dostęp do Twego domu.

Rozgrywka przewiduje wojny eventowe, podczas których państwa będą walczyć i atakować swoje osady. Poza eventem można być pewnym, że nasze osady nie zostaną zrównane z ziemią, gdy wrócimy z pracy/szkoły. W czasie wojny również nie ma totalnej rozwałki. Można rozbijać tylko niektóre bloki (drzwi, szyby, płoty itp.), a inne przeszkody pokonywać ogniem i TNT lub budowaniem drabin na murach. Po wojnie uszkodzenia po wybuchach regenerują się częściowo same.

Władcy państw i generałowie są wstanie rekrutować armię posłusznych żołnierzy (AI), którzy będą strzegli Waszych osad lub podążali z Wami na wyprawę wojenną.


    Nowe piękne biomy

Mapa została wygenerowana na niestandardowym generatorze przy naszych własnych ustawieniach. Każdy Gracz znudzony krajobrazami z wersji waniliowej będzie mógł odwiedzić mnóstwo ciekawych miejsc i nacieszyć swoje oczy. Tu nie ma co pisać, to po prostu trzeba zobaczyć.


    Przystępny poradnik w grze

Zmodyfikowane zasady gry wymagają przystępnego wyjaśnienia. Zamiast wychodzić z gry i szukać informacji w Internecie, masz do dyspozycji obszerny poradnik wbudowany w grę. Możesz go w każdej chwili wywołać komendą i czytać jak zwykłą księgę.

URQ0CLD.png

 


    Doświadczona administracja

Zarządzanie serwerem BNW jest naszą pasją od 2013r. Od małej gry w gronie znajomych rozwinęliśmy projekt do rozgrywki publicznej i mamy za sobą już dwie edycje. Te kilka lat od zakończenia ostatniej gry poświęciliśmy na rozwój naszej wiedzy na temat pluginów i skryptów, dzięki czemu mogliśmy stworzyć to, co ukaże się Waszym oczom po zalogowaniu się do gry.

 

    Zero płatności

Projekt jest całkowicie amatorski, co oznacza nie to, że się na tym nie znamy, ale to, że nie chcemy i nigdy nie będziemy chcieli na nim zarobić. Nigdy nie pojawi się u nas pay2win ani nic podobnego. Wszelkie postępy w grze zależą tylko i wyłącznie od tego, jak gracie, a nie od tego, czy wspieracie serwer.

Satysfakcja odwiedzających serwer Graczy jest nam wystarczającą nagrodą!

 


Serdecznie zapraszamy 🙂

Edytowano przez Eryk1983S

Udostępnij ten post


Link to postu
×
Okienko zamknie się za 5 sekund...