Skocz do zawartości

Pliki serwerowe - które wybrać

Polecane posty

Cześć, chcę pobawić się w tworzenie serwera w wolnych chwilach.

Nigdy nie miałem styczności z robieniem czegokolwiek przy serwerach Metina, zatem moje pytanie - jakie najlepiej wybrać na początek?

Czy są w ogóle darmowe, ogólnodostępne pliki pozbawione bugów, tak abym mógł sobie od razu lecieć z rozwijaniem?

Pozdrawiam.

Nie ma, każde pliki mają bugi które trzeba naprawić. Za 800/900 złoty można już kupić całkiem spoko pliki od martysama ale jak dopiero zaczynasz to lepiej nauczyć się podstaw. Ja dlatego że od zera naprawiałem zbugowane pliki to teraz mam taki skaner w oczach haha 😄 I dzięki temu widzę od razu błędy gdy dodaje nowy kod / system. Lepiej od zera zacznij niż lecieć na gotowcu bo wiele się nauczysz jak funkcjonuje silnik gry ale samemu to też trudniej, trzeba mieć czasem kontakty bo wszystkiego sam nie naprawisz.

Edytowano przez muchomor321

tumblr_ol02az7uNn1vmyjh4o1_400.png

40 minut temu, muchomor321 napisał:

Nie ma, każde pliki mają bugi które trzeba naprawić. Za 800/900 złoty można już kupić całkiem spoko pliki od martysama ale jak dopiero zaczynasz to lepiej nauczyć się podstaw. Ja dlatego że od zera naprawiałem zbugowane pliki to teraz mam taki skaner w oczach haha 😄 I dzięki temu widzę od razu błędy gdy dodaje nowy kod / system. Lepiej od zera zacznij niż lecieć na gotowcu bo wiele się nauczysz jak funkcjonuje silnik gry ale samemu to też trudniej, trzeba mieć czasem kontakty bo wszystkiego sam nie naprawisz.

Niewiele mi to rozjaśniło szczerze mówiąc. 

Co rozumiesz ucząc się od podstaw? - mam na myśli skąd wziąć jakiekolwiek pliki, abym mógł na nich pracować?

Widzę, że w dziale na MPC jest kilkanaście gotowców do pobrania jednak rozumiem, że nie o to Ci na pewno chodzi.

Mi chodziło o czyste pliki. Co do gotowców w tym dziale to większość ma backdoory i na pewno bym na nich nie pracował ;d W dodatku tutaj na forum w dziale Metin2 bardzo dużo jest nieaktualne, to nie czasy 2013 że każdy tu siedział i dodawał dobre rzeczy. Teraz ludzie z działu przeszli na milion innych for

tumblr_ol02az7uNn1vmyjh4o1_400.png

1 minutę temu, muchomor321 napisał:

Mi chodziło o czyste pliki. Co do gotowców w tym dziale to większość ma backdoory i na pewno bym na nich nie pracował ;d W dodatku tutaj na forum w dziale Metin2 bardzo dużo jest nieaktualne, to nie czasy 2013 że każdy tu siedział i dodawał dobre rzeczy. Teraz ludzie z działu przeszli na milion innych for

Zatem skąd wziąć czyste pliki? 😄  I jak się za nie zabrać?

Mógłbyś mi podesłać jakieś linki do nich bądź cokolwiek?

1 minutę temu, ωιncнєѕтєr napisał:

Zatem skąd wziąć czyste pliki? 😄  I jak się za nie zabrać?

Mógłbyś mi podesłać jakieś linki do nich bądź cokolwiek?

Podpinam sie 😄

1220582354_Beznazwy-1.png.01b54364c67a08beca03f6fa5455c210.png

10 godzin temu, lukasz5050 napisał:

>czyste pliki

>https://www.mpcforum.pl/forum/413-metin2-pliki-serwerowe/

🙄

@muchomor321prośba o podesłanie gdzie można dostać takie pliki o których mówisz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...