Skocz do zawartości

alchemia bot farmienie

Polecane posty

Witam wracam do metina po kilku latach i mam kilka pytań odnośnie farmienia alchemi botem.
1. chcę drobić odłamki smoczego kamienia na kilka postaci które będę robił na koncie gdzie mam główną postać i teraz jak to się odbywa? robie np 5x woj 30 lvl lepiej czy 41 ? róznie czytałem i różnie ludzie polecają ,  potem przewalam itemy przez dozorce i na każdej postaci mogę dropić 50 odłamków = 5 corów , i wtedy przez dozo przewalam te cory na główna postać czy jak ?
2. czytałem , że ludzie potrafili dropić np 200/h odłamków , co wydaje mi sie nie możliwe , gdyż same przewalanie itemów do dozo na każdą postać zajmie więcej niz 30 min , chyba , że robią to w jakiś sposób z wyrzucaniem ? 
3. na te postacie 30 lvl kupie itemy +9 to gdzie najlepiej będzie dropic te odłamki ? dt ? deski ?

Botem? Masz na myśli autołowy czy M2bob? Nie potrafię odgadnąć, gdyż słowa bot i główna postać troche sie ze sobą gryzą 😅ogólnie bocimy na randomowych kontach.
Napisałam ogólnie odpowiedź na twoje pytania.

Testowałam na 30, 41 oraz 50 poziomie. Dropiłam wszystko na czysto, bez botów. Z rękawicą i ogólnie taką szansą na drop wydropienie 25 corów to mniej niz półtorej godzinki.
Jeżeli natomiast masz zamiar uzywać m2bobka to proces wydropienia będzie o wiele krótszy, odliczając czas podróży czy nawet odbiór misji od alchemika

30 : postacie były wyposażone w 2 rękawice(IS+z lasu na 3h). Dropiłam przeważnie w miejscach z szybkim respem/w miare duzym spotem. Plusem dropienia na tym poziomie jest to że nie musisz miec jakiegoś super eq które musiałbyś przerzucic przez dozo. Ja jedynie musiałam przerzucac Khana i Manu. Średni czas wydropienia 5 corów na tym poziomie wahał się pomiędzy 20-30 min. Miejsce dropu: 2 platforma Św. Hwang

41 : Tutaj w miare podobnie, jedyną wymaganą zmianą był zakup talika mroku aby szybciej wybijac moby(opcjonalne, ja zrobilam to dla własnego komfortu i zaoszczędzenia czasu, gdyż postacie tylko pod alchemie mają skille na M1 😄). Niestety dojazd do DT zajmuje ok. 5 minutek, unless masz te 5 postaci ożenione z buffkami stojącymi pod DT. Dodatkowym plusem jest to, że na wyższych piętrach w DT nie musisz uzywać pelerynek. Średni czas : 25-30 min. Miejsce dropu: Dechy/DT

50 : I tutaj zaskoczenie. Aktualnie wszystkie postacie które są na koncie razem z główną pozostawiłam na 50 poziomie. Wliczając rękawiczke ze skrzyni ucznia mamy razem 350% na drop(IS+ręka z lasu+ręka ze szkaty). Drop na tym poziomie jest według mnie najlepszym progiem, gdyż możesz dropić zarówno w dt jak i na deskach(tu mam na myśli, że poziom potworów nie odskakuje bardzo od poziomu postaci). Czas respawnu spota na deskach jest o wiele krótszy niż w dt, jednak oba te spoty różnią się od siebie wielkością. Przeważnie dropie na deskach, mój osobisty rekord wydropienia wynosi 10 minut. Średni czas: 15-20 min.
Dodatkowo wyposażyłam postacie w bransolete +20% na podwójny drop przedmiotów, ale to tylko dlatego, że fartem mi dropła. 

Edytowano przez Wrona :3

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...