Skocz do zawartości

Jak wyłączyć wyszukiwanie komend przyciskiem tab?

Polecane posty

Witam,

często napotykam problem, iż gracze próbują używać komend pluginów, mimo wyłączenia komendy "/pl" czy "/plugins". Dzieje się tak przez to, że widzą pluginy klikając tab na czacie. Nie mogą ich używać, ale je widzą. Próbowałem pluginów na blokowanie komend, ale jak nazwa mówi - blokują komendy, a nie je "usuwają" z listy. Proszę o pomoc! Widzę na wielu serwerach, że jest dostęp tylko do "/tell", "/msg" i paru innych podstawowych. Chcę uzyskać taki sam efekt - zablokować wszystkie komendy i dodać tylko te, które mają działać. Z góry dziękuję za pomoc.

mógłbyś może dodać flagę w worldguard żeby dało się używać tylko określonych komend?

Tylko nie pamiętam jak się ona nazywała...

Ja to zwykły chłopak ze skromnego miasta,

oni mówią na mnie gwiazda 

mnie powoli to przerasta

Witaj, Zrobisz to następująco..

//exopand 200 200 up

/rg define spawn

/rg spawn allowed-cmds spawn, warp

I dodajesz sobie które mają działać.

Jeśli pomogłem!!

Nie zapomnij zostawić punktu reputacji i serduszka.

Pamiętaj o zamknięciu tematu który jest rozwiązany.

Wpisz: "Temat do zamknięcia."

Reputacja: 5/10/20/30/40/50/60/70/80/90/100/150/200/250/300/350/400/450/500

• AlexsanderARG zmienił tytuł tematu Jak wyłączyć wyszukiwanie komend przyciskiem tab?

To rzeczywiście blokuje komendy, ale nie usuwa ich z listy... Gracze nadal je widzą (tylko nie mogą ich użyć)...

Dziękuję za odpowiedź. A może są takie pluginy bezpłatne? Oczywiście w ostateczności zakupię ten.

Nie używaj żadnych pluginów Xayanixa. Żeby zablokować tabowanie komendy, wystarczy zabrać do niej uprawnienie, np.

/lp group default permission set bukkit.command.* zablokuje używanie i tabowanie komend takich jak /plugins czy /ver.

27 minut temu, Helios1993 napisał:

/lp group default permission set bukkit.command.* zablokuje używanie i tabowanie komend takich jak /plugins czy /ver.

No zablokować zablokuje, ale tylko takie. A autor też prosił o blokadę większości komend. Chcę uzyskać taki sam efekt - zablokować wszystkie komendy i dodać tylko te, które mają działać.

29 minut temu, Helios1993 napisał:

Nie używaj żadnych pluginów Xayanixa

Dlaczego nie? Mógłbyś rozwinąć temat?

5 minut temu, fevaris napisał:

Dlaczego nie? Mógłbyś rozwinąć temat?

Słyszałem niezbyt dobre rzeczy o tej osobie, podobno atakuje serwery konkurencji. Lepiej od takich ludzi pluginów nie pobierać.

3 minuty temu, Helios1993 napisał:

Słyszałem niezbyt dobre rzeczy o tej osobie, podobno atakuje serwery konkurencji. Lepiej od takich ludzi pluginów nie pobierać.

Nie dajmy się ponieść plotkom. To są zwykłe pomówienia.

1 minutę temu, fevaris napisał:

Nie dajmy się ponieść plotkom. To są zwykłe pomówienia.

Byłem świadkiem jednego takiego wydarzenia, właściciel pewnego serwera powiedział, że xprotector nie jest najlepszym zabezpieczeniem, a on zaczął atakować jego serwer. Działo się to całkiem niedawno, kilka miesięcy temu.

3 minuty temu, Helios1993 napisał:

Byłem świadkiem jednego takiego wydarzenia, właściciel pewnego serwera powiedział, że xprotector nie jest najlepszym zabezpieczeniem, a on zaczął atakować jego serwer. Działo się to całkiem niedawno, kilka miesięcy temu.

No to ja już przestaje rozumieć. W poprzedniej wiadomości pisałeś Słyszałem niezbyt dobre rzeczy o tej osobie, podobno atakuje serwery konkurencji a w obecnej napisałeś, że byłeś świadkiem takiego wydarzenia. Nie mam na celu bronić Xayanixa bo sam go za dobrze nie znam, ale zanim wydam opinie na czyjś temat to staram się weryfikować informacje.

Edytowano przez fevaris

6 minut temu, fevaris napisał:

No to ja już przestaje rozumieć. W poprzedniej wiadomości pisałeś Słyszałem niezbyt dobre rzeczy o tej osobie, podobno atakuje serwery konkurencji a w obecnej napisałeś, że byłeś świadkiem takiego wydarzenia. Nie mam na celu bronić Xayanixa bo sam go za dobrze nie znam, ale zanim wydam opinie na czyjś temat to staram się weryfikować informacje.

Byłem świadkiem jednego takiego ataku, ale słyszałem, że atakuje także inne serwery.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...