Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wyłączyć wyszukiwanie komend przyciskiem tab?


AdixeMC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

często napotykam problem, iż gracze próbują używać komend pluginów, mimo wyłączenia komendy "/pl" czy "/plugins". Dzieje się tak przez to, że widzą pluginy klikając tab na czacie. Nie mogą ich używać, ale je widzą. Próbowałem pluginów na blokowanie komend, ale jak nazwa mówi - blokują komendy, a nie je "usuwają" z listy. Proszę o pomoc! Widzę na wielu serwerach, że jest dostęp tylko do "/tell", "/msg" i paru innych podstawowych. Chcę uzyskać taki sam efekt - zablokować wszystkie komendy i dodać tylko te, które mają działać. Z góry dziękuję za pomoc.

Opublikowano

mógłbyś może dodać flagę w worldguard żeby dało się używać tylko określonych komend?

Tylko nie pamiętam jak się ona nazywała...

Jak żelazo kuje żelazo, tak brat wykuwa brata.  ~SENSEI WU

Opublikowano

Witaj, Zrobisz to następująco..

 

//exopand 200 200 up

/rg define spawn

/rg spawn allowed-cmds spawn, warp

 

I dodajesz sobie które mają działać.

 

MPCForum Baner (4).png

  • AlexsanderARG zmienił(a) tytuł na Jak wyłączyć wyszukiwanie komend przyciskiem tab?
Opublikowano

To rzeczywiście blokuje komendy, ale nie usuwa ich z listy... Gracze nadal je widzą (tylko nie mogą ich użyć)...

Opublikowano

Nie używaj żadnych pluginów Xayanixa. Żeby zablokować tabowanie komendy, wystarczy zabrać do niej uprawnienie, np.

/lp group default permission set bukkit.command.* zablokuje używanie i tabowanie komend takich jak /plugins czy /ver.

Opublikowano
27 minut temu, Helios1993 napisał:

/lp group default permission set bukkit.command.* zablokuje używanie i tabowanie komend takich jak /plugins czy /ver.

No zablokować zablokuje, ale tylko takie. A autor też prosił o blokadę większości komend. Chcę uzyskać taki sam efekt - zablokować wszystkie komendy i dodać tylko te, które mają działać.

 

29 minut temu, Helios1993 napisał:

Nie używaj żadnych pluginów Xayanixa

Dlaczego nie? Mógłbyś rozwinąć temat?

Opublikowano
5 minut temu, fevaris napisał:

Dlaczego nie? Mógłbyś rozwinąć temat?

Słyszałem niezbyt dobre rzeczy o tej osobie, podobno atakuje serwery konkurencji. Lepiej od takich ludzi pluginów nie pobierać.

Opublikowano
3 minuty temu, Helios1993 napisał:

Słyszałem niezbyt dobre rzeczy o tej osobie, podobno atakuje serwery konkurencji. Lepiej od takich ludzi pluginów nie pobierać.

Nie dajmy się ponieść plotkom. To są zwykłe pomówienia.

Opublikowano
1 minutę temu, fevaris napisał:

Nie dajmy się ponieść plotkom. To są zwykłe pomówienia.

Byłem świadkiem jednego takiego wydarzenia, właściciel pewnego serwera powiedział, że xprotector nie jest najlepszym zabezpieczeniem, a on zaczął atakować jego serwer. Działo się to całkiem niedawno, kilka miesięcy temu.

Opublikowano
3 minuty temu, Helios1993 napisał:

Byłem świadkiem jednego takiego wydarzenia, właściciel pewnego serwera powiedział, że xprotector nie jest najlepszym zabezpieczeniem, a on zaczął atakować jego serwer. Działo się to całkiem niedawno, kilka miesięcy temu.

No to ja już przestaje rozumieć. W poprzedniej wiadomości pisałeś Słyszałem niezbyt dobre rzeczy o tej osobie, podobno atakuje serwery konkurencji a w obecnej napisałeś, że byłeś świadkiem takiego wydarzenia. Nie mam na celu bronić Xayanixa bo sam go za dobrze nie znam, ale zanim wydam opinie na czyjś temat to staram się weryfikować informacje.

Opublikowano
6 minut temu, fevaris napisał:

No to ja już przestaje rozumieć. W poprzedniej wiadomości pisałeś Słyszałem niezbyt dobre rzeczy o tej osobie, podobno atakuje serwery konkurencji a w obecnej napisałeś, że byłeś świadkiem takiego wydarzenia. Nie mam na celu bronić Xayanixa bo sam go za dobrze nie znam, ale zanim wydam opinie na czyjś temat to staram się weryfikować informacje.

Byłem świadkiem jednego takiego ataku, ale słyszałem, że atakuje także inne serwery.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...