Skocz do zawartości

Potrzebuje pomocy z obsługą LuckPerms

Polecane posty

Witam. Mam serwer 1.16.3 i mi nie działa przypisywanie rang, a plugin to LuckyPerms. Jestem kompletnie zielony w tych sprawach i nie wiem czemu nie działa. Pokazuje komunikat, że rangę czy permisje dodało, ale ich nie widać, nie działają. 

1.png

3.png

perm.png

mjlk5s.jpg

Żeby prefixy były widoczne potrzebujesz pluginy: EssentialsX, EssentialsXChat i Vault. Zalecam zmianę silnika na tuinity. W luckpermsie nie ma domyślnie pliku do konfiguracji uprawnień, użyj webedytora (/lp editor). Zalecam też zaktualizowanie essentialsa do najnowszej wersji. WorldEditCrashFix nie jest ci potrzebny na najnowszych wersjach, a jeśli robisz serwer na 1.8, w plugin.yml worldedita możesz dodać uprawnienie do komendy crashującej.

Dodałem permisje graczom dopisując essentials.sethome przykładowo. Pokazuje, że dodało graczowi rangę, ale jej nie widać tak samo przypisanych rzeczy do rangi. Serwer jest na craftserve hostingu 1.16.3, słaby hosting, albo ja coś nie tak robię, ponieważ są ograniczone pluginy i ludzie nie mogą wejść na serwer, gdy jest online, mogą dopiero jak ja wejdę na stronę. Serwer to grass, totalna amatorka dla znajomych.

mjlk5s.jpg

• AlexsanderARG zmienił tytuł tematu Potrzebuje pomocy z obsługą LuckPerms

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...