Skocz do zawartości

Zielony ekran wszędzie

Polecane posty

Witam mam problem z monitorem albo kartą graficzną, ponieważ od jakiegoś czasu na pulpicie czy w grasz czy gdziekolwiek indziej przeważa kolor zielony, sprawdzałem w ustawieniach karty graficznej czy czasem coś się nie pozmieniało, ale wszystko jest w jak najlepszym porządku. Sprawdzałem różne tematy w google ale niczego nie znalazłem, chciałbym się dowiedzieć jak to naprawić czy jest to wina monitora, kabla czy też karty graficznej lub czegoś innego. Niżej wrzucam zdjęcie jak to wygląda dokładnie, nie da się grać ani nic robić na komputerze bo mój wzrok odmawia posłuszeństwa, proszę o szybkie odpowiedzi na ten temat ponieważ wyszła fifa, a na trybunach jak na murawie.

Bez tytułu.png

Dobra panowie sprawdziłem na telefonie i okazuje się że na screenie nie widzicie tego co ja widzę, macie normalny obraz więc to raczej wina kabla, monitora albo przejsciówki, bo mam przy kablu przejściówkę... czekam na info 😄 

Najczęściej problemem są różnej maści przejściówki/adaptery. Sprawdź, czy wszystko dobrze jest podłączone.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...