Skocz do zawartości

Problem z mindsetem oraz przegrane

Polecane posty

Ostatnio mam bardzo zwalony mindset, ale to bardzo przegrywam gierki od jakiegos tyg 1 wygram potem 7/8 przegranych pod rzad. Miałem g2 90 lp tak z 10x i zawsze przegrywam bardzo sie tiltuje ostatnio bo chciałem ta platyne przynajmniej wbić ale no nie potrafie i przez ostatnie dni czuje jakbym wgl nie potrafił w tą gre grać. Jestem mainem supporta od ok 4 lat i max miałem p3 w tamtym sezonie a teraz no max g2 wbijam i po prostu no jestem zly ze nie moge nic ugrać bo trafiają mi sie ludzie co grają 1x postaciami na rankedzie itp no co mam zrobic zeby jakoś poprawić midset i wyjść z tego golda ? 

Ja dobre ponad 7 lat temu przymusiłem się do tego (dosłownie), walczyłem ze sobą na każdej chwili, aż po miesiącu nawyki do których się przymuszałem wpadły mi w nawyk. Da się z tym wygrać nawet jeśli jesteś bardzo emocjonalną osobą. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że do póki nie zmienisz mindset'u, to tak długo będziesz zablokowany w miejscu w którym jesteś(możesz to interpretować jak chcesz, ale najlepiej jako liga w której jesteś lub poziom gry, który reprezentujesz). Po sobie mogę napisać jeszcze, że po tym miesiącu jak zauważyłem rezultaty dostałem takiej motywacji, że mój mindset i attitude w grze tak się zmieniło, że w grze skoczyłem o 3 ligi w górę, bo tak byłem zalokowany psychicznie, bo umiejętności posiadałem. Oczywiście nie działa to zawsze w każdym przypadku, bo wiedzę o grze i umiejętności też trzeba mieć, ale mam przez to na myśli, że mindset może je tak zablokować, że jest to nie do uwierzenia jak już ten mindset zmienisz i odblokujesz w prawidłową stronę. Nic innego poza "przymuszeniem się do prawidłowego mindsetu i attitude" nie jestem w stanie Ci poradzić. Robienie przerw pomiędzy grami na siłę "bo nie idzie" też nie jest najlepsze, bo potem jak wrócisz i będziesz chciał zagrać to będziesz miał automatycznie mnidset nastawiony na typu "teraz wygram", a to nie o to w tym chodzi. Pozytywność jest najważniejsza, ale trudno ją czasami, a nawet często znalezc. Mogę życzyć tylko powodzenia.

Najlepszy ślepy mnich na EUNE, były challenger w s3 Strzeżcie się "krula" lasu

leesinacolythe.png

Ex-Challenger Player (TOP 23 EUW)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...