Skocz do zawartości

Poszukuje dwóch pluginów na serwer Minecraft

Polecane posty

Witam chcę jeden z takich pluginów:
1. Generator pustego świata. Miałem 1 który zamiast "pustego" świata tworzył świat cały z kamienia a znajomi z drewnianymi pc nie mogli tam niszczyć.

I mam obecnie Void Generator ale po zbudowaniu kilku map zobaczyliśmy, że jak odleci się dalej, to nie ma pustego terenu, tylko generuje się struktura która wygląda płasko a na górze jest wygenerowany świat. 

2. Plugin który umożliwi komunikację z innymi światami, ale aby dało się zadecydować jaki świat z jakim będzie mógł rozmawiać.
NP: Świat z walkami 1vs1 będzie mógł rozmawiać z osobami którzy grają na mapach. Tak jak jest na innych serwerach.

Obecny plugin pozwala na włączenie komunikacji z innymi światami lub wyłączenie.

Jak macie inne pomysły aby ludzie z map i konkretnego lobby gry mogli ze sobą rozmawiać, to jestem otwarty na propozycje.

2 godziny temu, JaJestemZWamiYT napisał:

Jak macie inne pomysły aby ludzie z map i konkretnego lobby gry mogli ze sobą rozmawiać, to jestem otwarty na propozycje.

ChatControl i kanały.

• AlexsanderARG zmienił tytuł tematu Poszukuje dwóch pluginów na serwer Minecraft

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...