Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Podczas startowania gry monitor się wyłącza


SebxteR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, dokonałem zakupu komputera stacjonarnego i chciałem sobie zagrać w lola ale posiadam problem, podczas startowania gry monitor się wyłącza i pojawia się informacja 

Cytat

Częstotliwość poza zakresem:
144.6 KHz / 170.5 Hz
Zmień tryb wyświetlania na
1600 x 900 przy 60 Hz.

image.png

Wybór bohaterów działa normalnie tak samo jak klient gry ale sama gra już się nie wyświetla. Ustawienia ekranu są takie jak każe ustawić (próbowałem z innymi ale dalej to samo). Wcześniej grałem w lola na laptopie i działało normalnie (dysk który wykorzystuje w komputerze jest własnie ten z laptopa bez formatowania) Zainstalowałem najnowsze sterowniki ale dalej nic.  Mogę zrobić alt+tab aby wyłączyć grę z menadżera zadań.

image.png

image.png

Komputer:

Cytat

Windows 10 Home
i5-2400
8GB RAM
GeForce GT 730

 Monitor:

Cytat

Nazwa: Monitor Fujitsu B20T-6

Podświetlenie: LED
Przekątna ekranu: 20''
Rozdzielczość natywna: 1600x900
Proporcja matrycy: Panoramiczna
Czas reakcji: 5 ms
Technologia: TN
Jasność: 250 cd/qm
Kontrast: 1000:1
Głębia koloru: 16,77 mln.
Zarządzanie kolorami: RGB, sRGB

pls help kc was

 

Witam, naprawiłem już błąd, jeśli ktoś by potrzebował to: poczekałem aż gra wystartuje i wtedy kliknąłem alt+tab potem wystarczy zmienić w ustawieniach wielkość ekranu. pozdrawiam kc

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...