Skocz do zawartości

Bot na kopanie bez potrzeby włączonego pc

Polecane posty

Witam przychodzę z głupim aczkolwiek ciekawym tematem dotyczącym bota na kopanie AFK.
I tutaj narzucają mi się pytania czy dało by się to postawić na jakiejś maszynie gdzie bot by mógł sobie na spokojnie kopać ewentualnie jeść mięsko, wyrzucać itemy w dane miejsce i naprawiać kilof. 
Widziałem na YouTube skrypty na auto kopanie ale z użyciem pc a mi bardziej zależy na bez awaryjności i hałasie w pokoju xD

I pytanie do was czy ktoś byłby w stanie coś mi znaleźć albo napisać za niewielką opłatą 😄

Mam nieco wątpliwości, że na tanszych serwerach będziesz w stanie uruchomić grę. To kwestia tego, jaka to wirtualizacja i czy będzie karta graficzna, a takie rozwiązania są nieco drogie. Być może istnieją rozwiązania które pozwalają na połączenie z serwerem i symulowanie klienta.

1 godzinę temu, Vosly napisał:

Mam nieco wątpliwości, że na tanszych serwerach będziesz w stanie uruchomić grę. To kwestia tego, jaka to wirtualizacja i czy będzie karta graficzna, a takie rozwiązania są nieco drogie. Być może istnieją rozwiązania które pozwalają na połączenie z serwerem i symulowanie klienta.

Mogę podesłać ci linka i byś mniej więcej obczaił o co chodzi. 

Rzecz biorąc posiadam w miarę mocną maszynę tyle że bez karty graficznej ale zawsze można to na procesorze wirtualizowac

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...