Skocz do zawartości

Jak zrobić postęp i awansować?

Polecane posty

Cześć, otóż posiadam sobie s1 i próbuje wbić tego golda, ale nie mam już siły. Jak nie afki jakieś to ludzie którzy nie potrafią chociaż odrobinę myśleć. Nie mówię, że ja nie robię błędów bo mam silvera 1, więc robie je i pewnie sporo, ale niektórzy to są serio jacyś dziwni. Kilka gier z rzędu miałem ludzi którzy w 10 minucie potrafili się wyjebać 5 razy i to na róznych liniach. Ostatnio dostałem miss fortune która posiadała 1,8 mln maestri, zrobiła 0/11 i składała każdego itemu po troche( tu jakiś zeal, tam buty, tam znowu coś innego) idopiero około 26 minuty zrobiła pierwszy item którym była armatka, nie mnie oceniać, ale czy tacy ludzie powinni być w silverze? Myślałęm, że jednak ludzie już troche myślą w poreównaniu do bronza, ale sie myliłem. Nie mam zielonego pojęcia jak wbić ten nieszczęsny gold 4 jak trafiam takich ludzi. W większości przypadkach wygrywam swoją linie (Mejnuje mida) i schodzę na topa/bota, pilnuje objectivów i staram się pisać innym graczom co mają robić, ale oni albo się nie słuchają, albo niektórzy potrafią wejść sobie w 4 osoby i potem zrzucić wine na team, że nie wchodzą z nim co jest beznadziejnym pomysłem. Przygarnąłbym jakieś porady jak wspiąć się wyżej z takimi ludźmi. Niby nie powinno się obwiniać teamu, ale trudno tego nie robić jak się spotyka w swojej dywizji takich graczy.

Problem leży w Tobie, a nie w ludziach. Nakładka "słabych współtowarzyszy z team'u" przyślepia Ci Twoją osobę i wszystkie niepoprawności, których dokonujesz(po prostu brzmisz jak typowy gracz lol'a niewyróżniający się niczym od innych, bo wyobraz sobie, że to co piszesz i myślisz, myślą również ludzie z Twojego team'u i enemy o Tobie).

Najlepszymi radami będą:

- Znalezienie jednej stałej i safe postaci na grę na midzie

- Znalezienie postaci typu "self-carry"

- Znalezienie postaci typu pyke, która pomimo słabych stat lub początków w grze(jeśli takie nastąpią) potrafi być bardzo użyteczna i przy dobrym zagraniu łatwo wraca do gry

- Granie wokół siebie (na poziomie o którym piszesz granie wokół team'u jest po prostu nie opłacalne)

- Obniżenie agresywnego grania, kiedy jest ono nie potrzebne i skupienie się na dobrym cs'owaniu (cs'y są bardziej wartościowe niż zabicie gracza w większości przypadków i sytuacji, oczywiście jesli jest możliwość zabicia, to zabijasz... proste)

- Pisanie w taki sposób jak ukazujesz do swojej drużyny nie ma sensu, bo dlaczego mieliby Ciebie słuchać skoro grasz na tym samym poziomie co oni ? tracisz tylko czas i skupiasz się bardziej na czymś co jest Ci kompletnie nie potrzebne, kiedyś lata temu robiłem ten sam błąd... tracenie focusu na swojej grze i na samym sobie i swojej lini oraz roli to najgorszy grzech i nieistotne jest to, czy na napisanie poświęcasz 10 sekund, czy 2 sekundy... graj wokół siebie i skup się na swojej grze, a nie na innych... grasz na midzie i masz carry'ować, a nie być support'em, czy jungler'em, który śle call'e na całą mapę.

Cała esencja tego wszystkiego jest taka, że Ty jesteś takim samym graczem co ludzie w Twoich grach, bo grasz na tym samym poziomie i powód dla którego jesteś cały czas tam gdzie jesteś jest tylko jeden, a mianowicie jesteś nim tylko i wyłącznie Ty.

Jeśli grasz na midzie polecam Ci na tym poziomie wyciągnąć zoe(chyba, że nie lubisz) i skupić się wyłącznie na sobie. Zoe jest bardzo self carry, ale nie ma żadnego gap close i jest bardzo niemobilna, ale jest bardzo bezpieczna pod względem dmg dealing. Jeśli nie jesteś mechanicznym graczem wybieraj postacie, które nie skupiają się na mechanikach lub na opak. Trudno jest coś więcej doradzić, a zwłaszcza, że nie widać tego jak grasz i co robisz w grze. Na Twoim poziomie tak naprawdę wystarczy spokojnie farmićtam do 15minuty czasami 20 jak wolniejsza gra i potem mordujesz każdego.

Edytowano przez BeNeko
Błąd

Najlepszy ślepy mnich na EUNE, były challenger w s3 Strzeżcie się "krula" lasu

leesinacolythe.png

Ex-Challenger Player (TOP 23 EUW)

Tak. Gracz który nie może wyjść z silvera ma grać zoe. Co jeszcze? vayne, yasuo, azir, yone?

@topic

Liga legend tak jest zrobiona, że nie wystarczy grać na 0/0, czujesz, że grasz na wyższe elo? to super, ale żeby przebić się przez matchmaking musisz grać dużo dużo ponad to, lol jest tak zrobiony, że grając na jednym accouncie i tak twoja dywizja minimalnie będzie wzrastać. Jeżeli liczysz na przeskok z np  Silvera 3 na Golda 1 w niekrótkim czasie - to musiałbyś się nauczyć snowbalować te gry i wtedy te wszystkie rozterki z teammates cie nie obchodzą.  Podsumowując, póki nie robisz 10/0 w 5 minucie na danej dywizji to owszem sclimbujesz ale step by step z roku na rok trochę wyżej.

taka moja rada jeżeli masz silvera po np 5 latach gry to po prostu masz niskie iq, nie nauczyłeś się w życiu analizowania czegokolwiek i ta gra nie jest dla ciebie, a jeżeli jesteś nowym graczem to tak jak mówie o hard climbingu zapomnij.

Edytowano przez Derenea

Chętnie przyjmę jakies zlecenia OTS (Cena: Do Uzgodnienia)

- Lua, - C++,- Baza Danych

- Konfiguracja VPS/Servera Dedykowanego pod OTS (Linux)

Expie smurfy 30 lvl'e na LoL'u  - zainteresowany? pisz PW.

45 minut temu, Derenea napisał:

Tak. Gracz który nie może wyjść z silvera ma grać zoe. Co jeszcze? vayne, yasuo, azir, yone?

@topic

Liga legend tak jest zrobiona, że nie wystarczy grać na 0/0, czujesz, że grasz na wyższe elo? to super, ale żeby przebić się przez matchmaking musisz grać dużo dużo ponad to, lol jest tak zrobiony, że grając na jednym accouncie i tak twoja dywizja minimalnie będzie wzrastać. Jeżeli liczysz na przeskok z np  Silvera 3 na Golda 1 w niekrótkim czasie - to musiałbyś się nauczyć snowbalować te gry i wtedy te wszystkie rozterki z teammates cie nie obchodzą.  Podsumowując, póki nie robisz 10/0 w 5 minucie na danej dywizji to owszem sclimbujesz ale step by step z roku na rok trochę wyżej.

taka moja rada jeżeli masz silvera po np 5 latach gry to po prostu masz niskie iq, nie nauczyłeś się w życiu analizowania czegokolwiek i ta gra nie jest dla ciebie, a jeżeli jesteś nowym graczem to tak jak mówie o hard climbingu zapomnij.

Dlaczego miałby nie grać ? zoe nie wymaga zaawansowanych mechanik w porównaniu do azira yasu vayne i yone. Zoe ma bardzo safe last hitting i pushing w porównaniu do zeda, yasuo i yone.

Cytat

"Podsumowując, póki nie robisz 10/0 w 5 minucie "

śmiechłem xD

Najlepszy ślepy mnich na EUNE, były challenger w s3 Strzeżcie się "krula" lasu

leesinacolythe.png

Ex-Challenger Player (TOP 23 EUW)

3 godziny temu, BeNeko napisał:

Na Twoim poziomie tak naprawdę wystarczy spokojnie farmićtam do 15minuty czasami 20 jak wolniejsza gra i potem mordujesz każdego.

również "smiechłem". Jako, że takie bzdury wypisałeś to raczej o low-elo masz małe pojęcie. Ja robie x orderów na dzień właśnie w przedziale silver-platyna i nie wyobrażam sobie gry na 0/0/0  do 10-15 nie mówiąc o 20 minucie. Jak tak mam to znaczy, że kurewsko słabo zagrałem i to czy wygram taki mecz to już zależy od tego czy  gra jest ahead czy behind. Możesz się śmiać ze stwierdzenia "nie robisz 5/0 w 10 minucie nie climbujesz" - ale tak właśnie wygląda low elo soloq. To co ty proponujesz to wygrywanie 50% gierek które już i tak wygrywa.

Chętnie przyjmę jakies zlecenia OTS (Cena: Do Uzgodnienia)

- Lua, - C++,- Baza Danych

- Konfiguracja VPS/Servera Dedykowanego pod OTS (Linux)

Expie smurfy 30 lvl'e na LoL'u  - zainteresowany? pisz PW.

Gram w tę grę lekko ponad rok (około rok i 3 miesiące tak mi się wydaje) i skoro mówicie tak o tym skupianiu się na sobie to przetestuje to, dziękuje za rady i spróbuje wbić tego nieszczęsnego golda

• xOstateczny zmienił tytuł tematu Jak zrobić postęp i awansować?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...