Skocz do zawartości

Polecane posty

Hej Wszystkim! 
Chciałbym podzielić się z Wami, efektami mojej pracy, którą było stworzenie aplikacji na Androida. To prosta gierka typu: 'Galaxy Hunter', w której wcielasz się w Dowódcę floty międzygalaktycznej i Twoim zadaniem jest obrona swojej cywilizacji przed najeźdźcami. Poza uczestnictwem w bitwach kosmicznych, masz możliwość rozwijania statków i zakup nowych jednostek, dzięki którym będziesz mógł stawić czoła coraz to silniejszym Napastnikom. Dla ciekawych są również inne opcje, o których nie wspominam i pozostawiam Tobie do odkrycia 🙂

Praca nad nią zajęła mi około 8 miesięcy. Miałem przy tym wiele zabawy, ale i bywały cieższe dni, w każdym bądź razie zdobyłem nowe umiejętności i doświadczenie. Wciąż mam mnóstwo świetnych pomysłów, które na bieżąco realizuję i wdrażam do gry. Napewno Was jeszcze niejednokrotnie zaskoczę 🙂

Bardzo Wam dziękuję za czas poświęcony na przeczytanie tego posta oraz możliwość udostępnienia tego dalej. 

Grę można pobrać w sklepie Google Play.

Do tego kod bonusowy na początek : Premiere

Mam zaszczyt przedstawić Wam 'Galaxy Hunter' Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Husar901.GalaxyShooter

BannerPaint.png

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...