Skocz do zawartości

[Steam] Konto w regionie Argentyna a gifty do Polski

Polecane posty

Witam, jestem w posiadaniu konta steam Argentyna. Mam w portfelu ok. 800 argentynskiego pesos jednak nie mogę kupić i wysłać żadnej gry do swojego main konta z polskim regionem ponieważ pojawia mi się komunikat o różnicach cen regionalnych. Czy ktoś tutaj ma pomysł jak to ogarnać po tych ich wprowadzonych utrudnieniach do kupowania na VPENIE ?

Knowledge-Kryptonite-quote2.jpg

• N3ST0 zmienił tytuł tematu [Steam] Konto w regionie Argentyna a gifty do Polski
  • 2 tygodni później...

Zaktualizuj sobie kraj pochodzenia konta prawdziwymi danymi i powinieneś mieć polski region.

Spróbuj wtedy kupić gierkę za ich walutę albo możliwe, że zostanie ona przewalutowana.

Jak nie zostanie to spróbuj jeszcze za te pesos (już po zmianie regionu) kupić gift-card i wtedy wyślesz go znajomemu.

Edytowano przez lulek123321

• 4 tygodni później...
Dnia 5.10.2020 o 19:27, lulek123321 napisał:

Zaktualizuj sobie kraj pochodzenia konta prawdziwymi danymi i powinieneś mieć polski region.

Spróbuj wtedy kupić gierkę za ich walutę albo możliwe, że zostanie ona przewalutowana.

Jak nie zostanie to spróbuj jeszcze za te pesos (już po zmianie regionu) kupić gift-card i wtedy wyślesz go znajomemu.

dziękuję

Knowledge-Kryptonite-quote2.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...