Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer laguje się gry jest kilku graczy


sti3ch

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałbym się zapytać o pewną rzecz bo serwer przy kilku graczach np. 3 laguje o godzinie 18. 

Mam takie oto pluginy:

Irdium skyblock, Ka teleport, sign shop, Laggremover, luckperms, worldborder, TAB, worldedit, worldguard, skinsrestorer, holographicdisplays, essentialsxspawn, essentialsxchat, i essentials x, auth me, anticheatreloaded, Skript

 

RAM: 4500gb

WERSJA: 1.14.4

IP: miximi.tasrv.com

  • AlexsanderARG zmienił(a) tytuł na Serwer laguje się gry jest kilku graczy
Opublikowano
59 minut temu, sti3ch napisał:

Titanaxe

Miałem też taki problem niektóre hosty nie radzą sobie z nowymi wersjami serwera. U kolegi dwóch graczy powodowało ping około 5k.

 

Zmień host najlepiej, Albo przerzuć się na starszą wersję np. 1.8.8 lub 1.12.2  🙂

 

MPCForum Baner (4).png

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

To go zoptymalizuj gościu, 😜 bo nic z tego nie będzie. Masz plugin Skript a w nim pewnie jakieś bez sensowne lagujące skrypty tego typu jak:

 

on any move:
    while player is online:
        send "x" to all players

 

Nie dziwie się że ci laguje 😜

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...