Skocz do zawartości

Poszukuje pluginów lub modów urozmaicających gre

Polecane posty

Cześć. 

Na początku zaznaczę, że jeśli temat powinien być umieszczony w którymś z subforów, to proszę o przeniesienie.

Co do tematu. Kiedy ostatni raz bawiłem się w serwery, było to kilka lat temu, teraz już kompletnie nie ogarniam tych oprogramowań.

Przechodząc do sedna. Chcemy z kolegami pograć w kilka osób, zwykły survival, jednak chcemy dodać kilka modyfikacji urozmaicających grę.

Pierwsze pytanie o hosting. Lepiej użyć hostingu, który pozwala postawić darmowy serwer, czy wykupić na innym?

Druga sprawa właśnie o to, jakie pluginy mogą się nadać?

Graliśmy jakiś czas temu, gdzie ktoś inny stawiał serwer, mieliśmy tam ścinanie drzew na raz, /home i /back po śmierci.

Jeżeli chodzi o te pluginy, to z drzewami był chyba TreeAsist, chociaż pamiętam, że było coś takiego, że drzewa się przewracają na bok po ścięciu.

/home i /back nie wiem jaki to plugin.

Jakie pluginy mogę jeszcze wgrać? Coś na jakieś randomowe dungeony? Kompletnie nie mam pomysłu.

.

1. Lepiej wydać pieniądze na hosting, niż na te darmowe hostingi gdzie kopiąc łopata stonową piasek serwer ma -+10 tps.

2. Jeśli chcecie serwer survival to: 4fund.maxc.pl ma wszystko to co chcecie 🙂

nie no ale tak naprawdę, jeśli jest non-premium to jakieś logowanie, ale... 

podaj wersję na jakiej chcecie stawiać bo tak to trudno określić, ale powiem jak ja mam na swoim (1.16.1)

- LoginSecurity, ma polskie tłumaczenie i sesje dzięki czemu nie czeba się logowac za każdym razem

- /home /back - essentials 

nie wgrywaj pluginow typu dungeon generator ze względu na to że takie najczęściej nie są kompatybilne z  tymi wersjami Minecrafta.

moge więcej napisać ale potrzebuje: 

- jaką wersja minecrafta np. 1.12.2

- jaką silnik, spigot, paper spigot, bukkit

- ewentualnie ilość ramu i jakie CPU żeby przystawać pluginy, przy małej żeby nie obciążały

- hosting bo ma to znaczenie

- serwer publiczny/prywatny

- ilość slotów

- premium/non premium

i co chcesz żeby robiły pluginy 

Siema.

Wersji nie napisałem, sorry. Myślałem nad 1.15.2

Silnik na jakim graliśmy to był Spigot. Nie wiem czym one się różnią, więc mogę zostać przy tym.

Serwer będzie prywatny, tylko dla nas ~5 slotów max.

Bez premium.

Pluginy ułatwiające grę typu właśnie /home, czy /back, te ścinanie drewna na raz było spoko, przewracanie się drzew.

Levele, umiejętności. Np. było coś, że jak skaczesz z wysoka to nabijasz poziom i potem otrzymujesz mniejsze obrażenia. Czy lvle narzędzi, co szybciej kopią i umiejętności szybsze kopanie przez kilka sekund.

Coś w tym stylu.

EDIT.

Wgrałem Essentials, ale komendy działają tylko z poziomu opa.

Jak ustawić, żeby dla zwykłych graczy też działało? I, czy da się ustawić komendy, które mogą używać?

EDIT2.

Już ogarnąłem.

Także szukam jeszcze jakichś ciekawych pluginów.

Edytowano przez dupekkk

.

• AlexsanderARG zmienił tytuł tematu Poszukuje pluginów lub modów urozmaicających gre
22 godziny temu, dupekkk napisał:

Lepiej użyć hostingu, który pozwala postawić darmowy serwer, czy wykupić na innym?

Do 20 graczy wystarczy darmowy server.pro na silniku paper.

6 godzin temu, dupekkk napisał:

Jak ustawić, żeby dla zwykłych graczy też działało? I, czy da się ustawić komendy, które mogą używać?

Pluginem luckperms.

6 godzin temu, dupekkk napisał:

Także szukam jeszcze jakichś ciekawych pluginów.

Slimefun, dodaje pełno nowych przedmiotów do gry.

O loginsecurity nawet nie myśl, jeśli serwer będzie offline-mode (non-premium), użyj authmereloaded.

15 godzin temu, Helios1993 napisał:

Do 20 graczy wystarczy darmowy server.pro na silniku paper.

Pluginem luckperms.

Slimefun, dodaje pełno nowych przedmiotów do gry.

O loginsecurity nawet nie myśl, jeśli serwer będzie offline-mode (non-premium), użyj authmereloaded.

Mam Spigot. Już w Essentialsu ogarnąłem te permisje, do logowania też mam plugin.

Problem jest w tym, że mam do wyboru pluginy, które są dostępne na hostingu. Slimefun zaraz sprawdzę.

.

7 godzin temu, dupekkk napisał:

Mam Spigot. Już w Essentialsu ogarnąłem te permisje, do logowania też mam plugin.

Problem jest w tym, że mam do wyboru pluginy, które są dostępne na hostingu. Slimefun zaraz sprawdzę.

Jak najszybciej zmień silnik na paper (lub tuinity jeśli twój hosting na to pozwala). Na logowanie nie używaj nic poza authmereloaded. Przez ftp możesz pobrać wszystkie pluginy, które są dostępne na internecie. Mogą cię także zainteresować pluginy mcmmo oraz advancedspawners.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...