Skocz do zawartości

Jaki wybrać hosting dla znajomych

Polecane posty

WITAM
Chce zakupić serwer Minecraft na 2 miesiące dla znajomych ( ok. 7 osób) będziemy grać na kilku pluginach (LOG BLOCK, SKIN RESTORER , WORLD EDIT ) i mam pytanie ile potrzebuje ramu i jaki hosting wybrać  do 40 zł wymagania ( 24/7 brak lagów możliwość wgrywania własnych pluginów) . Zastanawiam się nad ofertą enderchest starter za 30 zł . Za odpowiedź dziękuje 

• AlexsanderARG zmienił tytuł tematu Jaki wybrać hosting dla znajomych

Na pewno na twoim miejscu nie wybrałbym hostingów enderchest, crafthost, craftserve - strasznie lagują, czasem nawet jest problem z panelem
Nie używałem pukawka.pl, jest o nim dużo dobrych opini, możesz spróbować
Pewność mam do titanaxe.com, brak lagów, rozbudowany panel, szybka pomoc techniczna, za 37.88 możesz mieć 5k gb ramu które ci na pewno wystarczy

Chcesz coś?
Pisz pv lub na Discordzie!

Korzystałem z TitanAxe.com i mogę polecić, zapłacisz nieco więcej niż na innych hostingach ale za jakość się płaci 😄

Do 20 osób wystarczy ci 1gb ramu, na serwery dla znajomych polecam darmowy server.pro, bez lagów utrzymywał 24 graczy. Nie słuchaj osób wyżej, enderchest może i jest złym hostingiem, ale craftserve jest jednym z lepszych. O titanaxe nawet nie myśl. Jeśli nie zdecydujesz się na server.pro, skorzystaj z minehost.pl (2gb).

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...