Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Potrzebuje dobrego hostingu aby utrzymał dużą paczkę modów


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W skrócie powiem tak kupiłem na craftserve.pl najlepszy serwer z najlepszymi parametrami i było strasznie źle jak było powyżej dwóch osób to jak każdy eksplorował to strasznie lagowało. Mamy paczkę modów dosyć dużą bo około 40 modów w tym Aether, Twilight Forest i inne, które dużo zabierają. Ogólnie może być nawet 14 więc chciałbym znaleźć taki serwer do kupienia, który uciągnał by tą paczkę modów i kilka osób eksplorujących np. inne światy. W tym temacie piszę także czy o opinię ludzi którzy kupili serwer np. z enderchest.pl albo z hostinger.pl lub hosting-minecraft.pl. Jeżeli ktoś się na tym zna to bardzo proszę o opinię czy jest to w ogóle możliwe abysmy grali bez ścinek czy wywalania serwera z powodu przeciążenia.

Opublikowano

Domyślam się, że wersja 1.13+ i silnik forge? Jeśli tak, na każdym hostingu będą lagi. Miałem ze znajomymi serwer na modach na craftserve (270+ modów, otwarty świat, magma 1.12.2) i nie było żadnych lagów.

Opublikowano
4 godziny temu, Helios1993 napisał:

Domyślam się, że wersja 1.13+ i silnik forge? Jeśli tak, na każdym hostingu będą lagi. Miałem ze znajomymi serwer na modach na craftserve (270+ modów, otwarty świat, magma 1.12.2) i nie było żadnych lagów.

1.12.2 modów około 40 i mieliśmy straszne lagi najgorzej było jak jedna osoba w twilight forest siedziała a reszta na zwykłym wtedy wyrzucało serwer bardzo szybko

 

Opublikowano
16 minut temu, RKubaRozpruwa napisał:

1.12.2 modów około 40 i mieliśmy straszne lagi najgorzej było jak jedna osoba w twilight forest siedziała a reszta na zwykłym wtedy wyrzucało serwer bardzo szybko

 

To pewnie view-distance mieliście zbyt duży w server.properties (zalecany distance to 4-6).

Opublikowano
4 minuty temu, AlexsanderARG napisał:

Polecam zrobić najpierw pregeneracje mapy, wtedy gracze jej nie ładują, przez co nie ma lagów z tego powodu.

Pregen nic nie da jeśli view-distance jest taki duży, usunie tylko lagi spowodowane generowaniem chunków, nie ich załadowaniem. Ale to prawda, pregen powinien być robiony na każdym serwerze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...