Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ts-Club.PL | Reaktywacja | Nowej SIły |


Kubus1995

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Reklama.png

 

 

Co możemy zaoferować?:
•» Miłą oraz doświadczoną administrację;
•» Szybką oraz skuteczną pomoc;
•» Boty muzyczne i automatyczne;
•» 512 slotów;
•» Turnieje różnych gier z nagrodami;

 

 

Dla nas głównie liczy się zabawa, dla tego staramy się zapewnić
jak najlepszą rozrywkę na naszym serwerze.
Jesteśmy także otwarci na nowe propozycje i współprace.

Opublikowano
21 godzin temu, badkiller685 napisał:

nie polecam serwera, po wejściu widać jaka administracja tzw. ddoserzy.

Skąd to mozesz wiedziec skoro nikt o twoim nicku nie był na serwerze.

Co do Słowa ''DDoS'' Bez dowodów nic nie zdziałasz 😉

Kazdy z naszej administracja ma ponad 18 lat i traktujemy ten serwer poważnie.

Opublikowano
4 godziny temu, Kubus1995 napisał:

Skąd to mozesz wiedziec skoro nikt o twoim nicku nie był na serwerze.

Co do Słowa ''DDoS'' Bez dowodów nic nie zdziałasz 😉

Kazdy z naszej administracja ma ponad 18 lat i traktujemy ten serwer poważnie.

Pytanie za 100pkt XD Czy trzeba mieć taki sam nick na forum jak na ts? XD

sygnatura.png

Opublikowano
Dnia 23.09.2020 o 17:41, Wonoace napisał:

Pytanie za 100pkt XD Czy trzeba mieć taki sam nick na forum jak na ts? XD

Nie nie trzeba ale tylko informuje kolege ze pod takim nickiem nikt nie wbił do nas na ts.

Nie ma dowodu na to ze nasza administracja niby ddosuje 😉 

Pasjonat
Opublikowano
2 godziny temu, Kubus1995 napisał:

Nie nie trzeba ale tylko informuje kolege ze pod takim nickiem nikt nie wbił do nas na ts.

Nie ma dowodu na to ze nasza niby administracja ddosuje 😉 

byłem pod innym nickiem, wystarczy pomyśleć głową logicznie jak napisałem cytuję: ,,po wejściu widać jaka administracja tzw. ddoserzy''. 🙂

dowodu nie musi być, wy tam macie swoje za uszami.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Moderacja serwera niekompetentna z myśleniem szympansów, tutaj zalecam się zastanowić nad wejściem na serwery, gdyż sam bałbym się o swoją adresację i ataki w przyszłości. 

Co do wyglądu serwera, dosłownie odgrzewany kotlet, brak nowości oraz czegoś nowego na rynku TeamSpeaka. 

A co do prezentacji, grafik robił to na kolanie? Skoro chcecie zachęcić ludzi do wejścia na serwer, to przypadałoby zrobić jakąś ładna prezentację, a nie niczym z 2010.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Czy serwer posiada swoją stronę internetową? 

 

Po uruchomieniu strony w przeglądarce z użyciem Waszej domeny, niestety nic się nie wyświetla.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...