Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przyłącz swój serwer do sieci serwerów GGMC.PL


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jqqCXBY.png

 


Sieć serwerów GGMC.PL podejmie współpracę z osobami posiadającymi ciekawe oraz wyróżniające się projekty serwerów lub z osobami, które mają pomysł na jego realizację. 
Posiadasz już działający serwer? Dołącz do naszej sieci, aby się szybciej rozwijać.

 

OFERUJEMY

- rangę opiekuna trybu

- zaplecze techniczne 

- zespół programistów do dyspozycji na czas tworzenia trybu

- gotową infrastrukturę, w tym serwery za które my pokrywamy koszty

- dalszą możliwość rozwijania trybu wedle wizji autora

- przyłączenie trybu do naszej sieci serwerów

- darmową reklamę, zapewnienie stałej bazy graczy

- prowizję z zakupów w sklepie (w przypadku dalszej współpracy)

 

WYMAGANIA

- posiadanie pomysłu, gotowego projektu lub działającego serwera

- komunikatywność

 

KONTAKT

Discord: TosieG#8756

E-mail: [email protected]

Lub bezpośrednio na forum

 

Nie interesują mnie tryby easyhc oraz inne megadropy. Proszę o kontakt jedynie osoby dojrzałe emocjonalnie.

 

Rankboosting (Sygnatura).png

  • TosieG zmienił(a) tytuł na Przyłącz swój serwer do sieci serwerów GGMC.PL
Opublikowano

Sprawdziłem, jak wygląda Wasza sieć. 10 graczy w tym momencie. Trochę mało, jak na "stałą bazę graczy".

Trzy tryby: praktycznie czysty Survival, Frakcje i Freebuild. Niczym za bardzo się nie wyróżniają.

Na pierwszy rzut oka zawartość znajdująca się na serwerze jest dopracowana, ale niestety jest jej bardzo mało.

Dość proste autorskie pluginy. Nie wyglądają, jakby tworzył je "zespół programistów".

Według mnie to Wy powinniście próbować się podpiąć pod jakąś sieć, a nie oferować tego innym.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...