Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Potrzebuje pomocy z ustawieniem spawn na serwerach


xAlanPx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Problem wygląda tak, mam ustawiony spawn komendami  /setspawn i /setworldspawn a, po wejściu na serwer jak wyjdę to teleportuje mnie w ostatnie miejsce w którym stałem, jest to denerwujące i nie da się grać bo jak przejdę przez portal na inny serwer to tam się zapisuje gdzie stałem a potem jak wracam na lobby i muszę się logować to nie mogę bo w portalu nie da się otwierać czatu

Opublikowano
2 godziny temu, RybekPL napisał:

Witaj, Używasz pluginu AuthMe?

Miałem i używałem i na spawn teleportowało, narazie wyłączone bo serwer się buduje, bo tak to na lobby tylko na spawn teleportowało a ja chce żeby na każdym serwerze

Opublikowano

Musisz włączyć opcję AuthMe aby zawsze teleportowało cię na lobby.

 

        # Should not logged in players be teleported to the spawn?
        # After the authentication they will be teleported back to
        # their normal position.
        teleportUnAuthedToSpawn: true

 

 

Z false zmień na true!!

 

 

MPCForum Baner (4).png

  • AlexsanderARG zmienił(a) tytuł na Potrzebuje pomocy z ustawieniem spawn na serwerach
Opublikowano
17 godzin temu, RybekPL napisał:

Musisz włączyć opcję AuthMe aby zawsze teleportowało cię na lobby.

 

        # Should not logged in players be teleported to the spawn?
        # After the authentication they will be teleported back to
        # their normal position.
        teleportUnAuthedToSpawn: true

 

 

Z false zmień na true!!

 

Zadziałało, ale jak to zrobić na innych serwerach?

Opublikowano

jeśli chcesz aby na każdym serwerze teleportowało gracza na spawn po wejściu to może dodaj skrypt

 

on join:
	execute console command "spawn %player%"
    send "&aWitamy ponownie, życzymy dobrej zabawy! :)"

 

Jak żelazo kuje żelazo, tak brat wykuwa brata.  ~SENSEI WU

Opublikowano
1 godzinę temu, skywarn napisał:

jeśli chcesz aby na każdym serwerze teleportowało gracza na spawn po wejściu to może dodaj skrypt

 


on join:
	execute console command "spawn %player%"
    send "&aWitamy ponownie, życzymy dobrej zabawy! :)"

 

Działa! Dziękuje 😄

Opublikowano
Dnia 29.08.2020 o 14:07, xAlanPx napisał:

Zadziałało, ale jak to zrobić na innych serwerach?

Jeśli masz BungeeCord powinieneś połączyć pluginy z bungee i wtedy by było lepiej.

 

MPCForum Baner (4).png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...