Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wysoka temperatura na płycie głównej


Dywanix2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,od kilku dni zauważyłem iż komputer w trakcie stresu zaczyna mi dziwnie hałasować. Po sprawdzeniu temperatur zobaczyłem,że jeden odczyt temperatury znacznie sie wyróżnia a potem czasami spada na +- 70 stopni (screen). Ktoś wie o co chodzi? płyta główna asrock x470 gaming k4

temperatury.png

Opublikowano

Ten wycinek nic nie mówi, daj pełny screenshot z HWiNFO w czasie obciążenia. TMPIN5 często jest "martwym" czujnikiem, a HWMonitor czasem wyrzuca dziwne dane, szczególnie na Ryzenach.

Opublikowano
4 minuty temu, Anhin napisał:

Ten wycinek nic nie mówi, daj pełny screenshot z HWiNFO w czasie obciążenia. TMPIN5 często jest "martwym" czujnikiem, a HWMonitor czasem wyrzuca dziwne dane, szczególnie na Ryzenach.

to?

temperatury2.png

Opublikowano

Temperatury w porządku, nic się nie przegrzewa jeśli screen zrobiony został podczas obciążenia. Hałasować mogą wentylatory.

Opublikowano
7 minut temu, Anhin napisał:

Temperatury w porządku, nic się nie przegrzewa jeśli screen zrobiony został podczas obciążenia. Hałasować mogą wentylatory.

Początkowo obstawiałęm wentylatory lecz strasznie dało mi do myślenia te 104 stopnie z pierwszego screena

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...