Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

L.A Noire - jak wyłączyć limit fps?


HereSpinnz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wszystkim. 

Po kolejnych godzinach walki z grą L.A Noire poddaje się i liczę na Waszą pomoc.

Zakupiłem wersje Steam, odpaliłem, włączyłem licznik FPS  i bum - limit 30FPS. Poszperałem w internecie, znalazłem kilka fixów na odblokowanie FPS'ów. 

Przy okazji wyczytałem, że gra śmiga płynnie na sprzętach troszkę starszych 

 

zQON4pd.png

Pobrałem skrypt, który odblokowuje 60FPS + bajery jeżeli ktoś chce (0 / 1 ON / OFF w pliku .ini)

Ustawiłem wszystkie opcje na Jakość i FPS'y w Menu podskoczyły do 60. Wszystko byłby fajnie, gdyby również tyle samo było podczas rozgrywki. 

Próbowałem zmienić na Wydajność (wszystko) i nic, FPS'y stoją przy 30FPS na directX 9, directX 11 - 40FPS

 

Ustawienia

 

Ulnl1Cg.png

 

Specyfikacja komputera

Procesor: AMD FX 8300 Eight-Core

Karta Graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti

Pamięć: 16GB

System: Windows 10 Pro 64bit

 

 

  • Aive zmienił(a) tytuł na L.A Noire - jak wyłączyć limit fps?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...