Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy za botowanie serwera można ponieść konsekwencje prawne?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć! Ostatnio szukałem serwera na którym bym mógł sprawdzić maszynkę do botów. Znalazłem jedną, i szukałem serwera.

Znalazłem serwer EastCore.eu, więc wszedłem i się zalogowałem. Uruchomiłem maszynkę i anrybot wywalał osoby. Potem na discordzir serwera było napisane że jak dowiedzą się kto botuje serwer poniesie konsekwencje prawne. Ja myśląc że to żart napisałem że to ja, a oni pisali że będą wiedzieć niedługo więcej informacji. Mam pytanie czy można za testowanie maszynki ponieść konsekwencje prawne?

Opublikowano

Jeżeli właściciel ma zarejestrowaną działalność gospodarczą to myślę, że możesz, choć wątpię, że normalny człowiek będzie chodził po policjach bo mu ktoś 30 botów na serwer wpuścił xD

Opublikowano
12 godzin temu, fevaris napisał:

Jeżeli właściciel ma zarejestrowaną działalność gospodarczą to myślę, że możesz, choć wątpię, że normalny człowiek będzie chodził po policjach bo mu ktoś 30 botów na serwer wpuścił xD

Też tak sądzę, sproboje jeszcze jutro z właścicielem porozmawiać na discord

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...