Skocz do zawartości

Problem z zainicjowaniem - Cycu na PangeaYT2

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Problem z zainicjowaniem cycu_mh_27.dll do PangeaYt2. Nie wiem czy ja coś źle robię.. ale ustawienia zmieniłem w Injectorze. Myślę co dalej ale nawet nie widzę podobnego problemu na necie.

zzzz.PNG

Edytowano przez AndrzejekMąka
Dodanie zdjęcia do forum zamiast linku.

Pani Kasia

Pangea posiada static pythona,lib w sobie (dlatego exe ma tyle mb), injectowanie się z importem python27 funkcji PyRunSimpleStringi podrzędnych jest niemożliwe(czyli srare skryptowe czity). 

2vuhg8m.jpg

9 minut temu, equalxxx napisał:

Pangea posiada static pythona,lib w sobie (dlatego exe ma tyle mb), injectowanie się z importem python27 funkcji PyRunSimpleStringi podrzędnych jest niemożliwe(czyli srare skryptowe czity). 

czyli nie ma opcji abym pobiegał z MH? rok temu pamiętam że było to jeszcze możliwe.

Pani Kasia

To bylo rok temu, exe wazylo mniej niz 10mb. Teraz nie 🙂 ale inndziej masz mh na pangea, poszperaj w google.Kiedys wrzuce jak odpalac skrypty na tzw"sielu"...

2vuhg8m.jpg

Dnia 26.07.2020 o 21:23, equalxxx napisał:

To bylo rok temu, exe wazylo mniej niz 10mb. Teraz nie 🙂 ale inndziej masz mh na pangea, poszperaj w google.Kiedys wrzuce jak odpalac skrypty na tzw"sielu"...

Czyli rozumiem że odpalenie MH na większości privów na chwilę obecną jest niemożliwe/dość utrudnione? Mógłby kolega @equalxxx wytłumaczyć  czy istnieje wgl możliwość odpalenia multihacka na prive pod który takowy multihack nie został konkretnie zbudowany (nie można znaleźć w googlach po nazwie serwera)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...