Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] IVshop - darmowy, nowoczesny itemshop dla serwerów minecraft opensource


ivall

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Prosty itemshop dla serwerów minecraft bez potrzeby pobierania żadnych plików, ustawiania vps itd.
Sklepik jest w 100% darmowy, nie ma żadnych limitów, reklam. Sklep jest regularnie aktualizowany. Itemshop działa z bedrockiem i javą.

Repozytorium: https://github.com/ivall/IVshop
Link: https://ivshop.pl
Serwer discord: https://discord.com/invite/zmuajKx

772ddcd10b0cbde90f46fd55bcadfec11693323e

 

bafe1f3b8e4ad21da81f7f30f5dcc5a2a5078466

 

9967399fc14cc4537a62635c8e08a9d4f8a7d89d

 

 

 

Edytowane przez ivall
Opublikowano
Dnia 30.07.2020 o 02:14, PabloTL napisał:

To jest open source?

Nie, całość jest jako SaaS. Opublikowanie kodu mogłoby spowodować wiele problemów, poza tym zaraz latałyby "autorskie itemshopy".

Opublikowano

No to tak, sam w sobie sklep jest fajny. Wiadomo pierwsza wersja, to nie będzie nie wiadomo czego, ale jest dobrze. Jest kilka minusów, to może tak pokrótce. 

 

Minusy

  • Brak customizacji wyglądu strony - co prawda jest to, ale strasznie ograniczone. Brakuje mi czegoś na zasadzie, przestawiania listy kupujących na lewo lub prawo itp. 
  • Jeden operator płatności - rozumiem, że pierwsza wersja sklepu, więc czekam na inne z tym kochany DotPay.
  • Wygląd - to odnosi się też trochę do punktu pierwszego, ponieważ jednak wszystkie te sklepy będą takie same, a fajnie by było, jakby można było zmieniać tła, dodawać podstrony (może i nawet w płatnej wersji)
  • Brak erroru podczas podania złych danych - jak poda się zły host do rcon serwera, to ładuje, ładuje i ładuje, i ładuje, i może tak bez końca. Brakuje tu jakiegoś timeouta po np. 3 minutach braku odpowiedzi.

Plusy

  • Pierwszym i na pewno najmocniejszym plusem jest to, że sklep jest w pełni darmowy (Janusz alert)
  • Logowanie się poprzez Discorda - fajne, bez podawania emaili itd. wszystko automatycznie
  • System voucherów - fajne, na pewno się przyda, ale tutaj brakuje mi podania maksymalnej ilości wykorzystania kodu (np. 20 graczy), oraz czasu ważności (np. przez 7 dni)
  • Wiele sklepów na jednym koncie - fajna opcja, przyda się dla kogoś z siecią serwerów, albo dla jakiegoś sponsora
Opublikowano
6 minut temu, AlexsanderARG napisał:
  • Brak customizacji wyglądu strony - co prawda jest to, ale strasznie ograniczone. Brakuje mi czegoś na zasadzie, przestawiania listy kupujących na lewo lub prawo itp. 

Aby przesunąć widgety na inną stronę wystarczy dla klasy own-container dać flex-flow: unset;, ale rozumiem o co chodzi.

7 minut temu, AlexsanderARG napisał:
  • Jeden operator płatności - rozumiem, że pierwsza wersja sklepu, więc czekam na inne z tym kochany DotPay.

To prawda, aktualnie jest tylko jeden operator, ale w przyszłości na pewno będzie więcej. W najbliższej aktualizacji znajdzie się microsms.

8 minut temu, AlexsanderARG napisał:
  • Wygląd - to odnosi się też trochę do punktu pierwszego, ponieważ jednak wszystkie te sklepy będą takie same, a fajnie by było, jakby można było zmieniać tła, dodawać podstrony (może i nawet w płatnej wersji)
  •  

Tło można zmienić przy użyciu własnego cssa. Zgadzam się, itemshop nie jest piękny, muszę nad tym jeszcze popracować.

8 minut temu, AlexsanderARG napisał:
  • Brak erroru podczas podania złych danych - jak poda się zły host do rcon serwera, to ładuje, ładuje i ładuje, i ładuje, i może tak bez końca. Brakuje tu jakiegoś timeouta po np. 3 minutach braku odpowiedzi.

 

Error jest, błąd z kręceniem z tego co zauważyłem występuje przy podaniu portu rcon 26656/nie podaniu adresu ip wraz z portem serwera. Słuszna uwaga, trzeba dodać timeout.

Dziękuję bardzo za opinię, która pomaga rozwijać itemshop i pozdrawiam! 🙂

Opublikowano

Aktualizacja 1.2:

- naprawiono błędy

- dodano możliwość wyłączenia płatności sms dla lvlup

- nowy operator, microsms (aktualnie tylko smsy)

- możliwość wsparcia projektu

- dodano trochę meta tagów

Opublikowano (edytowane)

Od ostatniego postu:
- lekka zmiana wyglądu sklepów
- możliwość dodania zdjęcia do produktu
- lepsza wydajność strony, rate limity
i coś jeszcze, ale niestety nie pamiętam co

Edytowane przez ivall
Opublikowano

Nowa architektura płatności (możliwość np łączenia ze sobą operatorów, nazywania metod płatności), bug fixy, og tagi i seo stron sklepów

Napisz na #aktualizacje

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Aktualizacja.
- możliwość dodania administratorów do sklepu, od teraz możecie zarządzać itemshopem z kolegami 🙂 (znajdziecie to w kategorii ustawienia strony)
- plakietka przy każdym serwerze właściciel/administrator 

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

Czy ivshop działa dla pakietu STARTER na hostingu enderchest.pl?, bo bodajże w starter serwer nie ma ip tylko samą subdomenę.

Edytowane przez skywarn

Jak żelazo kuje żelazo, tak brat wykuwa brata.  ~SENSEI WU

Opublikowano
Dnia 27.12.2020 o 18:59, skywarn napisał:

Czy ivshop działa dla pakietu STARTER na hostingu enderchest.pl?, bo bodajże w starter serwer nie ma ip tylko samą subdomenę.

Tak, ivshop działa też dla domen 🙂

Opublikowano

Gdy próbuję dodać serwer wyskakuje, że nie udało się nawiązać połączenia z rcon

Jak żelazo kuje żelazo, tak brat wykuwa brata.  ~SENSEI WU

Opublikowano
6 godzin temu, skywarn napisał:

Gdy próbuję dodać serwer wyskakuje, że nie udało się nawiązać połączenia z rcon

Przeczyztaj FAQ

  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...