Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wiadomości przy wejściu na serwer.


Jakubk15

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polecam również spojrzeć na konfigurację pluginu essentials, czy nie masz ich przypadkiem wyłączonych.

Opublikowano
18 godzin temu, AlexsanderARG napisał:

Sprawdź, czy nie masz przypadkiem skryptu, który blokuje owe wiadomości. Przy okazji zamień ten PermissionEx na LuckPerms, bo źle się na to patrzy.

Raczej żaden skrypt tego nie blokuje, a odnośnie LuckPerms to używałem tego pluginu, ale jest on bardziej "ramożerny" więc jednak wolę pexa.

18 godzin temu, fevaris napisał:

Polecam również spojrzeć na konfigurację pluginu essentials, czy nie masz ich przypadkiem wyłączonych.

Raczej żaden skrypt tego nie blokuje

Opublikowano

Skrypt na wiadomość po wejściu na serwer:

pozmieniaj i pododawaj według własnego uznania

 

on join:

   send "&a&lWITAJ NA MOIM SERWERZE"

   send "-----------------------------------------------"

   send "(....)"

   stop

 

a na to aby nie było komuniktów np. "<nick> joined the game" znajdz w configu essentiala 

 

 

# You can set a custom join message here, set to "none" to disable.
# You may use color codes, use {USERNAME} the player's name or {PLAYER} for the player's displayname.
custom-join-message: ""

# You can set a custom quit message here, set to "none" to disable.
# You may use color codes, use {USERNAME} the player's name or {PLAYER} for the player's displayname.
custom-quit-message: ""

  i pozmieniaj na puste mi to działało

 

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
Dnia 21.07.2020 o 12:34, Jakubk15 napisał:

a odnośnie LuckPerms to używałem tego pluginu, ale jest on bardziej "ramożerny" więc jednak wolę pexa.

Procesor jest o wiele ważniejszy niż ram, a pex obciąża go aż zbyt mocno. Dodatkowo, pex jest pełny błędów i luk bezpieczeństwa, np. możliwość wyłączenia twojego serwera przez dowolnego gracza. Permissionsex jest od dawna porzucony i nawet jego autor zaleca korzystać z luckpermsa.

Co do tematu, zmień to w configu essentialsa lub zrób własną paczkę pluginów, korzystanie z kilkuletnich paczek dostępnych na youtubie nie jest zalecane.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...