Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuje pluginu na osobne ekwipunki na światach


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka! 

Miałem taką sytuację, że plugin Multiverse-Core przenosił wszystkich do sztucznego voida od razu po zalogowaniu... Musiałem odinstalować pakiet Multiverse, w tym Multiverse-Inventory. Posługuję się PerWorldInventory ale jest to stary plugin i ma bardzo dużo błędów.

 

Szukam innego pluginu na ekwipunek (w każdym świecie inny, wyjątek to nether, end itp.), pomijając MVInventory oraz PerWorldInventory. Będę wdzięczny za pomoc! 

 

Cya!

Opublikowano

To dziwne, że przenosił do voida. U mnie na serwerze taki "błąd" nie występuję, prawdopodobnie źle skonfigurowałeś pluginy, przez co spawn logowania ustawiło w voidzie. W tego, co kojarzę, nie ma lepszego pluginu niż Multiverse-Inventories, oczywiście w połączeniu z MultiverseCore.

Opublikowano
8 godzin temu, kubastepciu napisał:

nie. bez multiverse i PerWorldInventory

Usuń wszystkie pliki pluginu i spróbuj inną wersję pluginu.

 

MPCForum Baner (4).png

Opublikowano
Dnia 17.07.2020 o 15:42, AlexsanderARG napisał:

To dziwne, że przenosił do voida. U mnie na serwerze taki "błąd" nie występuję, prawdopodobnie źle skonfigurowałeś pluginy, przez co spawn logowania ustawiło w voidzie. W tego, co kojarzę, nie ma lepszego pluginu niż Multiverse-Inventories, oczywiście w połączeniu z MultiverseCore.

Taki błąd był u wielu osób na 1.16. Wszystko było dobrze skonfigurowane. Nikt nie potrafił tego naprawić 😞

 

  • AlexsanderARG zmienił(a) tytuł na Poszukuje pluginu na osobne ekwipunki na światach
Opublikowano
22 godziny temu, kubastepciu napisał:

Taki błąd był u wielu osób na 1.16. Wszystko było dobrze skonfigurowane. Nikt nie potrafił tego naprawić 😞

 

Używam multiverse samego na 1.16.1 i nie mam jakoś z tym problemu 🤔

Opublikowano
19 godzin temu, kamil02167 napisał:

Używam multiverse samego na 1.16.1 i nie mam jakoś z tym problemu 🤔

Bo gracze mają void gdy logują się na innych światach niż world

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...